Presunúť na hlavný obsah

Ako sa obliekajú topmodelky a ľudia z módnej brandže? Kocianová s Dvořákovou ako ikony, svetová Zuzana Kanisová

Slovenské celebrity

Finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 sa nieslo vo fashion duchu. Ako sa obliekli topmodelky a ľudia z módnej brandže na afterparty?

Ako v predchádzajúcich ročníkoch sa i tohto slávnostného finálového večera Schwarzkopf Elite Model Look 2021 zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad víťazky svetových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková a Jana Tvrdíková a tiež slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová, Katarína Janíčková, Stan Stanislavová, a ďalšie. 

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

Hlavným módnym partnerom finálového večera boli butiky THE BRANDS MEN a THE BRANDS WOMEN z portfólia spoločnosti Luxury Brand Management, ktorá v Českej republike zastupuje  viac než dve desiatky najvyhlásenejších módnych domov, ako napríklad Bottega Veneta, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Balmain, Balenciaga, Saint Laurent, Dsquared2, Loewe a mnoho ďalších.  Všetky ich butiky nájdete na pražskej Parížskej ulici. O styling celého večera sa postaral hlavný stylista THE BRANDS a módny návrhár Lukáš Macháček.

Po skončení oficiálneho programu si najznámejšie topmodelky a ľudia z módnej brandže vychutnali večer v Sasazu, kde to žilo zaujímavými módnymi stylingami. Poďme sa spolu na ne pozrieť.

Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková

Topmodelky z agentúry Elite a zároveň ambasádorky Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková patria medzi najlepšie oblečené sa modelky československej scény. Ich osobnosť prelínajúc sa s ich super telami tvoria doslova hriešnu kombináciu. Michaela a Denisa sú kolegyne a kamarátky od samého počiatku modelingu!

Alexandra Gachulincová a Marcel Holubec

Tomodelka Alexandra Gachulincová zvolila metalické šaty, ktoré doladila modrými topánkami. Spoločnosť jej robil módny návrhár a dlhoročný priateľ Marcel Holubec. Dvojica si po skončení oficiálneho programu na Pražskom hrade vychutnala večer v spoločnosti priateľov z oblasti modelingu či módy. 

Zuzana Kanisová a Michal Borec

Najúšpešnejšia a najlepšia módna stylistka na Slovensku Zuzana Kanisová dlhodobo spolupracuje s modelkami z prestížnej agentúry Elite na SR a v ČR. Galavečer prestížnej modelingovej súťaže si nenechá nikdy ujsť. Tentokrát v jednoduchej, ale za to svetovej čiernej róbe od Victorie Beckham. Spoločnosť jej robil marketingový riaditeľ televízie Markíza, Michal Borec.

Barbora Brušková a Daniela Kociánová

Topmodelky Barbora Brušková a Daniela Kociánová patria medzi generáciu modeliek, ktoré presne vedia, ktorou cestou sa chcú v živote uberať. Ich osobnosť je natoľko silná, že či majú na sebe minimalistický odev alebo niečo viac fashion, vždy patria medzi osobnosti.

Stan Stanislavová a Katarína Janíčková

Stan Stanislavová a Katarína Janíčková. Nová generácia modelingu, ktorá žne úspechy doma i v zahraničí. Obom mladým slečnám sa podarilo počas ťažkej doby v dôsledku pandémie preraziť vo svete a získať najlukratívnejšie zákazky svojej doterajšej kariéry. 

Neprehliadnite: Okúzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

Barbora Podzimková a Albert Černý

Svetová víťazka Elite Model 2014 Look Barbora Podzimková s hudobníkom Albertom Černým len nedávno oznámili zásnuby. Štýlová dvojica si vychutnala večer z pohľadu hostí v spoločnosti modeliek a svojich známych.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Czech & Slovak Gabriela Drobová zvolila šaty v žltej farbe, čím sa celkom odlíšila od všetkých žien. Elegancia a veľmi francúzsky look z nej urobili dámu večera. Gabriela patrí vo svojej práci medzi najúspešnejšie ženy s podnikateľským duchom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe