Presunúť na hlavný obsah

Doplnok, ktorý dokáže premeniť aj ten najobyčajnejší interiér: Už na prvý pohľad vás presvedčí

Bývanie

Chladnejšie počasie nás núti tráviť čoraz viac času doma, tak prečo si tieto chvíle nespríjemniť. Napríklad doplnkom do interiéru, ktorý mihnutím prútika vykúzli čarovný priestor.

Antická svieca a zeleň

Antická LED svieca Flamme od Cellbes. Dlhá antická svieca vyrobená z vosku s prirodzene vyzerajúcim plamienkom, ktorý má biele teplé svetlo je hitom Instagramu a svoje miesto zaujala v interiérových tipoch svetoznámych influenceriek. Minimalistický vzhľad sviečok pekne vynikne v neutrálnom interiéri so surovými stenami a textúrou. Ako doplnok sa hodia kvety len v zeleni ako eukalyptus, banánovník, ale aj sezónne kvetinové aranžmá.

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Lúčne kvety vo váze striedajú dokonale zorganizované aranžmá

Nespútaná, svieža, rozmanitá. Taká je kytica Wild od Flower Therapy. Súhra jemných farebných tónov kvetov Matthioly, zvončeka s veľmi príjemnou vôňou, limonky a doplnená zeleňou. Letterbox a jeho dizajnové prevedenie vás prevedie estetikou od samého počiatku až kým kvety nezaujmú svoje miesto vo váze.

Farby ročného obdobia vytvoria puto s prírodou

Farby ročného obdobia vytvoria vo vašom domove puto s prírodou. Kameninové vázy, aké možno nájsť v tých najrozličnejších prevedeniach na Zara Home nás vracajú späť do minulosti našich predkov. Úcta ku generácii pred nami a zároveň ku generácii po nás. To je heslo, ktorým by sme sa v modernom svete mali riadiť.

Dekorujte domov všetkými zmyslami

Dekorujte svoj domov všetkými zmyslami. Prepojenie vizuálnej a čuchovej stránky dokáže s emóciami človeka zázraky. Váza zo vzorovaného skla od H&M Home plní nielen praktickú funkciu, ale aj estetickú. Je to dizajnérsky skvost.

Váza ako dekorácia aj bez kvetov

Najnovšie dizajnové prevedenia váz jasne naznačujú, že váza, to už nie je len praktický doplnok, ale aj imidžový prostriedok. Váza aj bez kvetov plní funkciu dekorácie, doplnku alebo ozdoby. Aj do zdanlivo najobyčajnejšieho príbytku alebo miesta dokáže vniesť kúsok umenia.

Mohlo by vás zaujímať: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe