Presunúť na hlavný obsah

Letná garden party výzdoba: Svetelné žiarovky vyvolajú atmosféru čarovných letných večerov

Bývanie

Nezabudnuteľné večery sa rodia na vašej záhrade alebo v najbližšie možnej prírode. Naaranžujte si svoj boho kútik pre skvelý večer s priateľmi a blízkymi.

Štýl, typický pre letné svadby v stodole pod holým nebom alebo záhradné párty. Spoznávacím znamením je svetelná reťaz zo žiaroviek, ktorá sa podieľa asi najviac na atmosfére večera. Romantický feeling dotvoríte dekoráciami a aranžovaním v boho štýle.

Čítajte: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Domáce kino a sedenie v boho štýle

Skladacia stolička, lehátka, taburetky či vankúše. A najradšej z každého rožka troška. Presne to dosiahnete boho štýlom, v ktorom môžete kombinovať rôzne druhy nábytku a dekorácií. Nič nemusí byť súmerné, práve naopak. Každé sedenie je jedinečné a to vytára atmosféru komunity.

Farebné vanúšiky a taburetky

Dekorácie, bez ktorých sa nezaobíde žiadne sedenie na tráve pod holým nebom. V kombinácii s koberčekmi a rôznymi tkaninami vytvára útulnú atmosféru. Nízke sedenie na zemi a pocit slobody. Presne tak sa definuje najnovší raj na zemi.

Svetelná reťaz so žiarovkami

Dekorácia, ktorá dokáže zázraky. Svetelná reťaz s jasnými žiarovkami rozvešaná v priestore dodá celkovému vzhľadu nový vzhľad. Level, aký dosiahnete touto zdanlivo nenápadnou dekoráciou, sa nedá ani opísať. Za málo peňazí, veľa muziky.

Neprehliadnite: Trendy v bývaní na rok 2021: Načerpajte inšpiráciu ešte pred zariaďovaním a prerábaním vášho príbytku

Záhradné kvety a stolovanie

Prestretý obrus a prírodné stolovanie sa bez záhradných kvetov na stole nezaobídu. Spolu so sviečkami alebo svetelnými dekoráciami sú miestom, ktoré zbližuje. Večer pri dobrom jedle a pití v spoločnosti tých najbližších je to, čo nám tvorí tie najkrajšie spomienky v živote. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe