Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré na nás muži neznášajú. Ak ich robíte, odplašíte aj toho najzamilovanejšieho chlapa

Partnerské vzťahy

Každý jeden vzťah je individuálny, no napriek tomu platia pravidlá, ktoré sa dajú aplikovať medzi rôznymi pármi. Sú totiž veci, ktoré muži neznášajú bez ohľadu na to, ako žena vyzerá... týkajú sa totiž správania, ktoré nevedia vystáť.

Nedôvera a žiarlivosť 

Všetci sme si v živote prešli sklamaním a všetci máme rany, ktoré nám z času na čas bránia veriť tomu, že môžeme byť opäť milovaní a že osoba, s ktorou nám je dobre, od nás môže zo dňa na deň odísť. Faktom však je, že väčšina mužov akýkoľvek náznak nedôvery vníma príliš citlivo, obzvlášť ak pochybnosti sprevádza žiarlivosť. Nezabúdajte na to, že aj keď vás vaša polovička miluje najviac na svete, aj ona má právo viesť vlastný život a nemôže byť nesutále po vašom boku. Práve nezávislosť a sloboda upevňujú vzťah, nech to znie akokoľvek bizarne. 

Ak vám partner povie, že ide von s kamarátmi, neskúmajte a nepreverujte si ich mená, nevypytujte sa na detaily. Všetko, čo vám chce povedať, vám povie sám od seba. Inak sa môže cítiť ako na výsluchu a to veru nie je pre žiadneho muža príjemné. 

Prečítajte si: Keď sa láska zmení na peklo. Toxický vzťah spočíva podľa odborníkov v troch znakoch

Tlačenie na pílu 

Ženy, najmä v prípade, ak sa cítia neisto, majú potrebu dokazovať, že ich vzťah je v skutočnosti v poriadku - a že sa posúva. Na tom by nebolo nič zlé, ak by v daný moment nežiadali od partnera dokazovanie, ktoré je často za hranicou nosnosti. Na začiatku je to vyžadovanie neustáleho odpisovania, aj keď je muž zaneprázdnený v práci, neskôr sa to prehlbuje aj do iných vecí, akými sú spoločná dovolenka, spoločné bývanie, svadba... všetko má svoj čas a aby k veciam prišlo, je potrebné, aby veci išli prirodzene a hlavne aby muž nemal pocit, že je do danej veci dotlačený. Nesúrte ho, nepodsúvajte mu svoje nápady alebo predstavy. Budete prekvapené, no opačné pohlavie to vie dedukovať aj z nenápadného gesta, ktorým zrkadlíte svoju beznádej, nesebavedomie a neistotu. A to pre mužov nebolo nikdy atraktívne. 

Všade bola, všetko vie

Každý muž cíti potrebu dominancie. Je to jeden z archetypov, ktorý nemožno poprieť - už od praveku boli muži tí silnejší, starajúci sa o rodiny, jedinci, na ktorých sa ostatní mohli spoľahnúť. Aj keď dnes doba pokročila a ženy od mužov nie sú závislé, ako kedysi, emancipované ženy, ktoré odmietajú akúkoľvek pomoc, nie sú pre opačné pohlavie lákadlom. 

Je fajn, ak ste sčítaná, samostatná, priebojná - to sú vlastnosti, ktoré každý pravý chlap nepochybne ocení. Ak však patríte k ženám, ktoré tvrdo zastávajú názor, že muža k životu nepotrebujú, pravdepodobne toho pravého ani tak skoro nestretnete. Sme tu predsa na to, aby sme sa dopĺňali - a aj keď ste silná, muž potrebuje mať pocit, že vám niečo dokáže dať. Ak však všetko máte, čo má robiť?

Neprehliadnite: Neustále narážam pri hľadaní toho pravého na ženatých mužov: Dôvody, prečo majú milenky, dostali aj mňa

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe