Presunúť na hlavný obsah

Prírodná kozmetika àla Palla rozširuje svoje portfólio o špeciálnu vlasovú starostlivosť

Krása

Pokiaľ ste už mali možnosť vyskúšať produkty zo širokého portfólia slovenskej značky prírodnej kozmetiky àla Palla, určite ste si overili, že ich slogan „Sme tí, ktorým „DOSŤ DOBRE“ nikdy nestačí!“ nie je iba výkrikom do vetra.

 

Zakladateľka značky a skúsená dermatologička MUDr. Alena Pallová so svojim tímom nielen, že existujúce produkty neustále inovujú a aplikujú do svojich receptúr najnovšie vedecké poznatky. Snažia sa tiež prichádzať neustále s niečim novým, aby uspokojili potreby svojich zákazníkov a riešili to, čo ich najviac trápi. Aj preto sa pustili do novej oblasti, ktorou je špeciálna starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Výsledkom ich práce je nové tonikum na podporu rastu vlasov a tonikum proti vypadávaniu vlasov a lupinám.

Tonikum na rast vlasov 

Aj keď sa o svoje vlasy pravidelne a poctivo staráte, postupom času si na vašu starostlivosť zvyknú, ich rast sa spomalí a začnú strácať kvalitu, lesk aj energiu. Najrôznejšie výživné masky pomáhajú kvalitu vlasového vlákna vizuálne vylepšiť, ale pokiaľ im chcete dopriať skutočný reštart a povzbudiť revitalizáciu samotných vlasových folikulov, vyskúšajte nové tonikum na rast vlasov àla Palla.

Obsahuje extrakt z kmeňových buniek z klíčkov fazule Adzuki (patentovaná látka AKOSKY® Azuki), ktorý podporuje aktivitu buniek vo vlasovom korienku a má priaznivý účinok na rast a hustotu vlasov. Rice VNGR+® (patentovaná látka z ryžového octa, extraktu z kvetov chryzantémy a koreňa He Shou Wu) zase pôsobí preventívne proti vypadávaniu vlasov a obsiahnutý Panthenol vlasom dodává lesk a chráni ich pred lámaním.

O pokožku hlavy sa stará Lactil®, ktorý zvyšuje jej hydratáciu, do celkovej kondície ju potom dostávajú vitamíny A a C, výťažky z rakytníka, nechtíka lekárskeho a ženšenu. Najlepší účinok dosiahnete, ak tonikum aplikujete každé ráno a večer jemným vmasírovaním do pokožky hlavy. Výsledky by mali byť viditeľné už po 28 dňoch používania.  

Cena: 85 Eur / 100 ml, www.myalapalla.com

Tonikum proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám

Dva najčastejšie problémy týkajúce sa vlasov riešia ďalšie z nových produktov značky àla Palla. S vypadávaním vlasov bojujú výťažkami z kvetov bielej chryzantémy (ktorá sa k tomuto účelu v Japonsku a Číne používala od nepamäti) obsiahnutými v aktívnej látke Rice VNGR+®.

Ďalšie zložky obsiahnuté v tejto účinnej látke pôsobia proti starnutiu vlasov, strate farby a šediveniu vlasov. Tým to však rozhodne nekončí, pretože tonikum si poradí aj s lupinami. Účinná látka Dermosoft® Decalact liquid prírodnou cestou bojuje proti mikroorganizmom, ktoré ich spôsobujú. Tonikum je bohaté aj na prírodné extrakty z koreňa lopúcha, žihľavy, rozmarínu a zázvoru, ktorý pokožku upokojuje, stimuluje produkciu kolagénu, pôsobí ako rastový stimulátor a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Najlepší účinok dosiahnete, pokiaľ tonikum aplikujete každé ráno a večer jemným vmasírovaním do pokožky hlavy.

 Cena: 85 Eur/ 100 ml, www.myalapalla.com

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -