Presunúť na hlavný obsah

Znamenia, ktoré patria medzi najspoľahlivejšie: Radíte sa medzi ne aj vy, či vaša polovička?

Partnerské vzťahy

Sú úprimní, veľmi láskaví a mimoriadne spoľahliví. Všetko, čo vám sľúbia aj splnia. Pozrite sa, koho sa rozhodne oplatí mať po svojom boku. Tušíte, o kom je reč?

Pozitívna atmosféra, ktorá okolo nich vládne, si vás okamžite získa

Ak vám niečo sľúbia, jedno je isté, vždy to dodržia. Tieto znamenia sa držia v živote zásad, ktoré si stanovili, nech sa deje čokoľvek. Sú štedrí, veľmi láskaví, milí a ich život je plný dobrodružstiev. Majú tiež však šťastie. Obklopujú sa ľuďmi, ktorí dokážu ich pokojnú, vyrovnanú a veľmi priateľskú povahu oceniť. Reč je o Rybách a Pannách.

Neprehliadnite: Odhaľte svoje slabé miesta vo vzťahu: Strelci neustále flirtujú, Levy mávajú záchvaty zlosti

Hoci Ryby sú občas precitlivené a Panny až extrémne zásadové a puntičkárske, jednoznačne patria medzi najspoľahlivejšie znamenia vôbec. Na čomkoľvek sa s nimi dohodnete, môžete sa spoľahnúť, že to aj dodržia. 

Ich veľkými prednosťami sú čestnosť, úprimnosť, užitočnosť a to, že sa pri nich vždy budete cítiť príjemne. Pozitívna atmosféra, ktorá okolo nich vládne, si vás okamžite získa. Naozaj úprimne radi pomáhajú, vydávajú maximum úsilia, aby všetko išlo presne podľa ich predstáv. Iní ich tiež vnímajú ako dôveryhodných a veľmi spoľahlivých. Okrem toho sú aj vynaliezaví a neboja sa inovácií. Chcú skrátka spraviť zo sveta lepšie miesto na život a veria, že sa im to podarí. 

Aj keď v určitom smere si udržiavajú dávku tajomnosti a nedostupnosti, ak si ich získate, budete v nich mať najlepších priateľov. Nikdy sa vám neotočia chrbtom a vždy keď bude treba vám podajú pomocnú ruku. 

Pokiaľ ste s nimi však vo vzťahu, nezabúdajte, že potrebujú silnú oporu, inak sa u nich začnú prejavovať výkyvy nálad a prevalcujú ich vlastné emócie a strach z neznáma. Ak ste tu však pre nich a vedia, že vo vás majú blízku dušu, lepšieho partnera si ani nemôžete priať.

Prečítajte si: Znamenia, ktoré zažijú počas Vianoc skutočne zásadné zmeny: Týka sa to aj vás?

Sedí to podľa Vás na dané znamenia?

spolu hlasovalo 506 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe