Presunúť na hlavný obsah

Sezóna vlnených svetrov je v plnom prúde: Ktorý však pristane vašej postave?

Móda

Vlnené svetre sú veľkým hitom tejto sezóny. V podstate je len na vás, či siahnete po oversize verzii, alebo zvolíte typ, ktorý kopíruje vašu siluetu. Jedinú vec, ktorú musíte zohľadniť sú vaše krivky.

 

Jemnosť a jednoduchosť nikdy nesklamú

Absolútna jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Okrúhly výstrih ku krku, jemné vzory a zemité tóny sú niečo, na čo treba staviť, pokiaľ preferujete eleganciu. Tento look si môžete vziať bezproblémov do práce, ale aj na večeru s kamoškami.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

V tom prípade potom stačí pridať len výraznejšie náušnice a opäť vdýchnete celému outfitu nový vietor. Treba však myslieť na to, že subtílnejší strih zdôrazní každú nedokonalosť na postave.

Smaragdová ako farba zdôrazňujúca osobnosť

Nosia sa však aj výraznejšie tóny. Smaragdová je mimoriadne obľúbená a ľahko kombinovateľná. Je to farba, ktorá pristane plavovláskam aj brunetkám.

Veľmi obľúbené sú aj dlhšie verzie svetrov, ktoré môžete nosiť ako šaty, či zdôrazniť nimi celkový look. Tu ste vrámci figúry bez limitov, takže po nich môžu siahnuť všetky ženy.  

Sofistikovanosť a minimalizmus

V oblasti strihov sa tešia obľube aj voľnejšie balónové rukávy.  V-éčkový výstrih je klasikou a vyzerá výborne aj pri vrstvení. Vezmite si úzky rolák, V-éčkový svetrík a netreba vám viac doplnkov. Takto budete pôsobiť naozaj nežne a sofistikovane. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Pink, pink baby

Ružová, či malinová je v zime naozaj takou malou ozdobou. Vždy ňou totiž upútate. Roláky, či chunky svetre sa k tomuto tónu mimoriadne hodia.

V tomto prípade po rovnejšom strihu pokojne siahnite, nech ste v akejkoľvek forme. Práve ten skryje to čo treba a zároveň zdôrazní prednosti

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe