Presunúť na hlavný obsah

Trendy strihy roka 2022, ktorými sa už teraz môžu pýšiť známe krásky: Toto doprajte svojej korune krásy

Slovenské celebrity

Viete, aké účesy budú tento rok hitom? Tieto známe Slovenky sa môžu nádhernou a dokonalou korunou krásy popýšiť už teraz. A presne vedia, čo je trendy.

Zarovnaná dĺžka po plecia

Mária Dušička

Časy, kedy ženy túžili len po dlhých vlasoch sú dávno preč. Čoraz obľúbenejšie sú oveľa praktickejšie aj trendovejšie variácie. A práve zarovnaná dĺžka po plecia je jednou z nich. Siahla po nej aj pôvabná Mária Dušička. Tomuto strihu je verná už od leta a treba uznať, že jej mimoriadne pristane.

Navyše tento rok to bude jeden z najpopulárnejších strihov vôbec. Zachovávate si pri ňom nežnosť, ženskosť, no zároveň jeho úprava nevyžaduje zbytočne veľa času, čo sa tiež počíta. 

Ivana Gáborík

Rovnako si tento strih obľúbila aj tanečnica Ivana Gáborík. Čoskoro dvojnásobná mama presne vie, čo je IN a zároveň dokáže skvele odhadnúť, čo jej svedčí. Ivana vyzerá za každých okolností výborne a podľa nás sa jej tento typ účesu naozaj veľmi hodí. 

Neprehliadnite: Martina Krnáč Valková dnes žije inak ako kedysi: Ako sa materstvom zmenil život svetovo uznávanej topmodelky?

Kratší rovný strih

Naty Kerny

Nosí sa však aj kratšia verzia rovného strihu. Dĺžka po bradu je niečo, čomu podľahli mnohé známe krásky. Naty Kerny sa môže pochváliť nádhernou tváričkou, takže tento strih je pre ňu ako stvorený.

Dokáže zvýrazniť črty tak, aby ste vyzdvihli svoje prednosti. Tu si však treba objektívne zhodnotiť, či máte symetrickú tvár, inak by ste si mohli viac uškodiť ako pridať na atraktivite. 

Magdaléna Šebestová

Nový rok privítala zmenou hairstylingu aj očarujúca Magdaléna Šebestová. Aj keď farbe zostáva verná roky, so strihom občas experimentuje. Hoci vyzerá nádherne aj s dlhými vlasmi, kratšia verzia jej rozhodne pridáva na sexappeale. S takýmto strihom pôsobí skutočne žensky a sexi zároveň. 

Prečítajte si: Ľudia ju vnímajú ako priateľku známeho herca, ona je však viac. Rozhovor s Terkou Bizíkovou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe