Presunúť na hlavný obsah

Ema Müller sa do života v Paríži zamilovala. Čo si na ňom užíva najviac?

Slovenské celebrity

Je mladá, úspešná, no napriek tomu nemá na sociálnych sieťach problém priznať pochybnosti o samej sebe a o tom, že sa občas cíti stratená. A to dokonca aj v prípade, že žije život v meste, v ktorom si vysnila.

Meno dcéry speváka Richarda Müllera a moderátorky Sone Müllerovej bolo síce kvôli slávnym rodičom na Slovensku známe už od čias, keď bola maličkým dievčatkom, no pravdou je, že v poslednej dobe sa o ňom vie čoraz viac. Niet sa čomu čudovať, mladá Ema Müller sa na sociálnych sieťach postarala o vytvorenie akejsi platformy, ktorá dnes zgrupuje tisíce mladých žien. 

Krásna Slovenka totiž vo svojich podcastoch, ale aj na instagramovom profile, rozoberá témy, aké sú v našej spoločnosti stále akýmsi tabu. Otvorene píše a hovorí o pochybnostiach o samej sebe, o tom, že napriek na prvý pohľad rozprávkovému životu si aj ona často poplače a že tento mix emócií je úplne v poriadku, pokiaľ nezasahuje do vášho sebavedomia. Aj kvôli tomu ju sleduje už viac ako 50-tisíc ľudí, ktorí jej dávku úprimnosti a autentickosti (a to všetko zaobalené humorom!) jednoducho hltajú. 

Prečítajte si: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

Zakotvila v módnom priemysle

Odvážnosť, úprimnosť a kreativita však nie sú jediné vlastnosti, ktorými Ema disponuje. Už ako mladá tínedžerka čelila výzve, kedy ako 16-ročná odišla študovať na rok do Kanady. Svet jej vtedy učaroval natoľko, že sa po skončení strednej školy vybrala do Paríža. Dnes je zamestnaná vo fashion PR, kde má možnosť spoznať prácu módnych velikánov o čosi lepšie.

„Už je to desať rokov, čo žijem v tomto bláznivom meste. Od osemnástky po dvadsaťosmičku, od tínedžerky po dospelú ženu. Vieš si teda prestaviť, čo všetko som si tu zažila, prežila, odžila, koľko sa mi toho podarilo, koľko nepodarilo, ako som ho raz milovala, potom zase nenávidela, raz som sa tu cítila ako doma, inokedy zase totálne stratená v obrovskej metropole, ktorá mi stále robí nejaké naprieky,'' opísala Ema svojím fanúšikom a dodáva, že život v hlavnom meste Francúzska je pre ňu splneným snom. 

„Vždy som túžila spoznávať svet mimo domova “sama za seba, od seba k sebe, cez celý svet”. A spoznávať ho v meste lásky, módy, francúzskych syrov a bagety, bolo mojím snom, ktorý si žijem už desať rokov. Som Slovenka s príliš silným prízvukom žijúca a pracujúca v Paríži, ktorá sa stále bojí prejisť cez Concorde na bicykli, a som na to hrdá,'' prezrádza Ema, ktorá do života v nádhernej metropole necháva nahliadnuť aj svojich fanúšikov. 

Tí tak majú prostredníctvom nej možnosť spoznať to, čo Ema miluje; útulné kaviarne, ktoré pôsobia ako z filmu, tamojšie delikatesy či úzke uličky, ale aj svet módy. Nebolo to tak dávno, čo sa Slovenka vybrala na  otvorenie špeciálneho butiku značky Jacquemus, ktorý prezentoval svoju novú, limitovanú kolekciu. Napriek nepriaznivému počasiu si vtedy vyčkala štyri hodiny pred predajňou a so zážitkom sa samozrejme podelila so svojimi sledovateľkami. Tie tak mali možnosť vidieť kolekciu jednej z najprestížnejších značiek sveta aj z pohodlia svojho gauča na Slovenku. Ema, si bohyňa!

Neprehliadnite: Rozhovor s Tamarou Kramárovou: Chcem, aby ma ľudia vnímali kvôli mojim schopnostiam, nie kvôli rodičom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe