Presunúť na hlavný obsah

Keď vernosť vo vzťahu nie je prioritou: Vlastnosti mužov, s ktorými vás harmonický vzťah rozhodne nečaká

Partnerské vzťahy

Pre týchto mužov je vernosť len slovo. Majú skutočný problém zostať pri jednej žene a mať bokovku, považujú za úplne normálne.

Celkovo city sú niečím, s čím nedokážu príliš dobre pracovať

Niektorí muži skrátka na dlhodobé vzťahy stavaní nie sú. Nedokážu byť verní len jednej žene a baví ich neustále dobíjanie. Občas sa zdá ako keby to bol pre nich novodobý šport. Milujú pozornosť, radi sa predvádzajú, chcú aby sa o nich hovorilo a prestíž je pre nich v živote mimoriadne dôležitá.

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný príbeh: Máme otvorený vzťah. Funguje nám to ešte lepšie, než predtým

Psychológovia majú úplne jasno v tom, aké vlastnosti sú typické pre chlapov, ktorým nerobí problém podvádzať a berú to ako prirodzenú súčasť svojho bytia. 

Podľa American Psychologist Journal sú si daní muži v mnohých vlastnostiach podobní. Charakterizuje ich dominantnosť, zmysel pre perfekcionizmus, sebaláska, dobrodružná a nespútaná povaha. Ide o typických vodcov, ktorí zásadné veci riešia veľmi pragmaticky a takmer nikdy pri nich nevyužívajú emocionálnu rovinu.

Celkovo city sú niečím, s čím nedokážu príliš dobre pracovať. V tomto smere nevedia prejavovať náklonnosť a pochopenie k svojej polovičke. Prejavavuje sa u nich dominancia a dôležitosť aj v oblasti lásky. Takmer nikdy si neuznajú chybu a tvária sa, že všetko dokážu najlepšie. Hoci sú na prvý pohľad pre ženy príťažliví, spolužitie s nimi je viac ako len náročné.

Najmä preto, že svoju neustálu túžbu po obdive si kompenzujú flirtovaním s inými ženami. A príde im to úplne prirodzené a normálne. 

Neprehliadnite: Všetko bolo idylické: Až do momentu, keď sme sa prvýkrát intímne zblížili

Máte s mužmi s danými vlastnosťami, rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 277 ľudí

ÁNO
250
NIE
27

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe