Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sú ochotné ísť do vzťahu len kvôli finančnej istote: Kto sa radí do kategórie zlatokopiek?

Partnerské vzťahy

Pohodlný život, zabezpečenie a luxus im dávajú pocit istoty. Práve preto sú ochotné ísť do vzťahu len kvôli peniazom. Skrátka toto je pre ne kľúčové.

Luxus a poriadna dávka dobrodružstva je niečo, prečo sú ochotné povedať  áno aj osobe, ktorú nemilujú

Ak sa majú rozhodnúť medzi láskou a životom v luxuse, volia druhú možnosť. Milujú život v pohodlí, radi si užívajú pekné a drahé veci, či dovolenky. Zohľadňujú to aj pri výbere partnera. Dobrovoľne sú ochotné žiť v zlatej klietke, len aby mali požadovaný komfort. 

Namiesto toho, aby sa vo finančnej oblasti spoliehali sami na seba, pristujú k tomu úplne inak. Potrebujú, aby o ne bolo materiálne 100% postarané. A podľa toho si aj volia partnera. Ak si kladiete otázku, o koho v tomto smere ide, reč je o Váhach a Rybách. Tieto ženy sa môžu "pochváliť" takýmto nie príliš lichotivým titulom zlatokopiek. Samozrejme česť výnimkám, no skutočne to v mnohých prípadoch sedí. 

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Luxus a poriadna dávka dobrodružstva, to je niečo, prečo sú ochotné povedať áno aj osobe, ktorú nemilujú, ale skôr ju vo svojom živote tolerujú. Keď totiž majú príležitosť uloviť boháča, chytia sa jej v každom ohľade. Je to ich životnou métou. Nevadí im ani veľký vekový rozdiel, či iný pohľad na budúcnosť. Tomuto všetkému sú ochotné sa prispôsobiť.

Potrebujú sa predvádzať, dávať najavo, čo majú a naozaj si na tom v tomto smere zakladajú. Nie, že by boli zlé, len sú mimoriadne povrchné. Vo svojej podstate, však majú muža, ktorý pri ich boku stojí a plní ich očakávania rady, no o osudovej láske rozhodne nemožno hovoriť. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Máte takéto ženy vo svojom okolí?

spolu hlasovalo 354 ľudí

ÁNO
299
NIE
55

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe