Presunúť na hlavný obsah

Sunshine arrivals: Pridajte do svojho šatníka dávku vitamínu D v kúskoch, ktoré definujú svieže citrusové odtiene

Móda

Tieto kúsky sú ako stvorené na bezstarostné leto plné farieb, sviežich tónov a energie. Rozhodne si nimi zlepšíte náladu a aj bežné dni.

Leto si priam žiada farby. Nie však hociaké, ale svieže, odvážne a také, ktoré vám pri prvom pohľade, jednoznačne zlepšia náladu. Do tejto kategórie sa nepochybne radia fresh citrusové odtiene, ktoré by vám v šatníku určite nemali túto sezónu chýbať. 

Prekvapivé a chic

K letu určite patrí žltá. Jej obrovským prínosom je, že vás vždy dokonale prežiari. Navyše vnáša vlnu pozitivity a optimizmu do bežných dní. Je skvelou voľbou, ak chcete podporiť bestarostnosť leta, horúcich slnečných dní a potrebujete styling efektívne dotvoriť.

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomistekov

Žiarivá, pútavá a výrazná

Zelenú definuje hravosť, ale zároveň je považovaná aj za vrchol elegancie. Aj keď je o niečo výraznejšia, nič jej neuberá na dokonalej variabilite. Krásne vyzerá na saténe, hodvábe a navyše skvele korešponduje s akýmkoľvek tónom pleti.

Pokiaľ ju skombinujete s výraznejšími doplnkami, vytvoríte ešte exkluzívnejší dojem. Svedčia jej aj florálne motívy a jemné potlače. 

Hravá dúha

Aj farebné variácie citrusových tónov od pomarančovej a mentlovej sú na letné dni ako stvorené. Nádherne budú vyzerať s broskyňovou, bielou, či farbou tohto roka fialovou. Nebojte sa ísť aj do menej klasických kombinácií, práve počas leta si to môžete dovoliť.

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

Energická, vášnivá, no pritom zábavná, presne tak si zrejme budete pripadať. Je perfektnou voľbou pre ženy, ktorým nechýba odvaha a zmyselnosť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe