Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie plavky leta 2022 podľa vzoru známych Sloveniek: Zvieracie vzory aj nežná hravosť, takto na pláži zažiarite

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky majú skvelý vkus. Presne vedia, čo je IN a po akých kúskoch siahnuť. Skrátka módu majú v krvi. Pokiaľ hľadáte ikonické plavky na leto, inšpirujte sa našimi obľúbenými kráskami.

Karolína Chomisteková

Miss Slovensko 2013 a populárna slovenská influencerka Karolína Chomisteková, vždy vyzerala skvele. Je štýlová, krásna a má neskutočnú figúru. Mimo toho sa naozaj môže pochváliť výborným módnym vkusom. Karolína má cit pre detaily a cítiť to z každého jej outfitu.

Neprehliadnite: Okúzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

Aj z klasických bikín, dokáže vytvoriť jedinečný kúsok. Toto leto budú na plavkách žiadané práve efektívne minimalistické prvky, ktoré skvele korešpondujú s výraznejšími farebnými akcentami. 

Romana Škamlová

Bývalá Miss, dnes úspešná podnikateľka a spolumajiteľka IEM SPA Romana Škamlová sa vo svete beauty a fashion pohybuje už niekoľko rokov. No a cítiť to aj pri výbere jej outfitov. Romana jednoducho presne vie, ako vyzerať príťažlivo, sebavedome, žensky a elegantne zároveň. A platí to aj pri plážovom  stylingu.

Smaragdová zelená na plavkách bude túto sezónu jednou z TOP farieb, po ktorých by ste mali siahnuť. Pridá vám na výnimočnosti a atraktivite. Navyše sa v takomto kúsku budete aj cítiť hriešne sexi. 

Michaela Kocianová

Nádherná, celosvetovo uznávaná a úspešná topmodelka z agentúry Elite, Michaela Kocianová je žena, ktorá módou žije. A to doslova. Práve pre to určite pri výbere sezónnych kúskov, nazrite aj do jej profilu.

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

Miškou sa v každom prípade oplatí inšpirovať. Plavky s malými geometrickými vzormi, budú v lete veľmi žiadanými. Pokiaľ máte krásnu postavu, určite siahnite po bikinách v tomto duchu. Úspech na pláži máte týmpádom zaručený!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe