Presunúť na hlavný obsah

Letné menu podľa Anny Amenovej: Cestovateľské plány, obľúbené miesta aj beauty rutina, to všetko vás inšpiruje

Slovenské celebrity

Nádherná Anna Amenová je ženou, ktorá život vie ŽIŤ. Vychutnáva si bežné momenty, na nič sa nehrá a vždy je sama sebou. Navyše vyžaruje neuveriteľný pokoj a pohodu. Inpširujte sa jej cestovateľskými plánmi na leto, či skin rutinou.

Ako budeš tráviť toto leto? Ktorá destinácia je tvojou srdcovkou a prečo? 

Ešte neviem ako budem tráviť toto leto, lebo nemám nič konkrétne zabookované. Veľmi rada by som išla na katamarán s deťmi, lebo to je moja srdcovka. Skrátka sa na krajinu rada pozerám aj z  inej strany, konkrétne z lode. Je to super aj pre deti, ja milujem iba tak hľadieť na more a plaviť sa.

Veľmi rada by som potom išla, keď sa podarí aj do Francúzska s kamarátkami. A určite by som sa rada pozrela aj niekam do hôr. Milujem hory v lete. 

Čítajte tiež: Let's Dance v znamení folklóru: Dominika Cibulková očarila, krásna Zuzana Šebová v ľudovom kroji a ďalší

Ktoré sú tvoje must - have kúsky, bez ktorých si leto nevieš predstaviť?

Úplne jednoznačne, šortky, tričko a letné šatičky. 

Ako vyzerá tvoja skin rutina počas leta? Na čo nedáš dopustiť? 

Moja skin rutina vyzerá v lete presne ako pred letom aj po lete. Čiže normálne si vyčistiť pleť, dať si dobrý vyživujúci krém a teraz som začala aj s Drakuloterapiou, ktorá je pre mňa super vec. Naozaj mi to hydratuje pokožku, mala som aj pigmentové škvrny, takže je to dobré aj na to. Čiže to je taká rutina, čo doprajem pleti.

Okrem toho je dôležitá aj starostlivosť zvnútra. Veľmi veľa piť, zdravo sa stravovať, čo najmenej sa stresovať, ak sa dá. A žiť život v pravde. 

Máš nejaký návod na to, ako vyzerať skvele a byť spokojná zároveň?

Ono toľko máme návodov na to, čo by sme mali a nemali robiť, no netreba zabúdať, že každému funguje niečo iné. Takže, čo pomôže mne, nemusí pomôcť inej žene. No keby som mala povedať, čo podľa mňa najviac pomáha k tomu ako dobre vyzerať a ako sa dobre cítiť, tak je to moja obľúbená sebaláska.

Mať sa rád, dať sa na prvé miesto a žiť ten život najlepšie ako vieme. A občas robiť aj zmeny, ktoré môžu byť ťažšie, no neskôr nás niekam dovedú. Aby sme sa tak viacej starali o seba. Nielen zvonka, ale aj zvnútra. O tom to celé je. 

Neprehliadnite: Emme Čaputovej sa podarilo zatieniť aj tie najkrajšie Slovenky: Dcéra prezidentky sa však hrnie aj do iného povolania

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe