Presunúť na hlavný obsah

Pokiaľ hľadáte muža na celý život, zamerajte sa na tieto tri znamenia: S nimi neurobíte krok vedľa určite

Partnerské vzťahy

Keď túžite po chlapovi, ktorý s vami zostane celý život a nielen po nejakom romániku, skúste staviť na istotu. Niektorí muži sú totiž stavaní na dlhodobé vzťahy oveľa viac ako iní.

Vedia fungovať v dlhodobých zväzkoch bez zbytočných prešľapov

Keď túžite po mužovi, s ktorým zažijete viac ako len románik, premýšľate nad tým, že k sebe potrebujete niekoho na celý život, je dobré staviť aspoň na nejakú istotu. Niektorí muži sú totiž oveľa viac stavaní na manželstvo ako iní. A to v značnej miere. Dokážu fungovať v dlhodobých zväzkoch bez zbytočných prešľapov, čo sa v dnešnej dobe jednoznačne počíta. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Navyše sú emocionálne stáli, spoľahliví a môžete si byť istá, že budete pre nich stredobodom vesmíru. Ak sa totiž zamilujú je to natrvalo. Na nič sa nehrajú sú sami sebou a rodinný život berú ako prirodzenú súčasť vlastného bytia. Hovoríme o Pannách, Rakoch a Rybách.

Práve muži narodení v týchto znameniach by pre svojich najbližších urobili úplne všetko.Partnerka tvorí stredobod ich vesmíru a cítiť, že im na nej úprimne záleží. Čo sa týka nevery, dopúšťajú sa minimálnych prešľapov a to len v prípade, že sú vo vzťahu nešťastní a zo strany svojej polovičky necítia lásku. Áno, vtedy sa utiekajú do náručia cudzích žien. Samozrejme súvis to má práve s emocionálnou rovinou, na ktorú sú citliví. Keď však od partnerky cítia oporu, podporu a to, že ich miluje, nikto iný pre nich neexistuje. 

'Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Našli ste v tomto svojho partnera?

spolu hlasovalo 502 ľudí

Áno
287
Nie
215

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe