Presunúť na hlavný obsah

Ľan, mušelín a jemný hodváb: Na tieto materiály treba staviť pri letných stylingoch

Móda

Pokiaľ hľadáte ideálne materiály na leto, v týchto budete nielen neodolateľná, ale budete sa cítiť aj skvele. Ľan, hodváb a mušelín hlásia obrovský comeback.

Sú príjemné, jemné a na pokožke ich takmer necítime. Navyše vyzerajú skvele a na leto sa neuveriteľne hodia. Ľan, mušelín a hodváb sú jednoznačne látky, po ktorých počas horúcich letných mesiacov treba siahnuť.  

Keď sa snúbi udržateľnosť a trend 

Ľanové šaty sú kúskom, ktorý je tamer bezúdržbový, keďže ľan sám o sebe je prirodzene antibakteriálny, neelektrizuje, nepriťahuje prach a má vynikajúce termoregulačné vlastnosti. V teple chladí a v zime zohrieva. Ide o kombináciu maximálneho komfortu nosenia a trendy záležitosti spájanej s udržateľnosťou. 

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard pozýva do Monaka na závodné dráhy, jachtu a tenis

Výnimočnosť a komfort v jednom

Hodváb rozhodne zvyšuje sexappeal, keďže takéto šaty majú v sebe punc výnimočnosti, luxuxsu a prirodzenej elegancie. Rovnako je v lete veľmi príjemné, že krásne chladí a pokiaľ si ho oblečiete na nahé telo, budete sa cítiť skvele.

Kvalitný hodváb sa navyše nekrčí, nežmolí, takže ide o prvok, do ktorého sa oplatí investovať. Ak napríklad stavíte na slip dress, nielenže vzbudíte pozornosť, ale využijete ich celoročne. Krásne totiž vyzerajú aj so sakom, či jemným svetríkom. 

Mušelínová láska

Naozaj obľúbeným sa stáva aj mušelín. Jemná látka, príjemná na dotyk, ktorá je ľahká a vzdušná si podľa nás získa v lete každého. Má voľne tkané priadze s otvorenou väzbou, vďaka ktorým je prirodzene priedušná a pružná.

Neprehliadnite: Louis Vuitton jeseň/zima 2022/2023: Návrat k romantizmu, sloboda je všetko, bez rozkazov a prekážok

Nádherne vyzerá na sviežich šatách, jemných blúzkach, či overaloch. Stavte pri nej na jemné zemité, či pastelové tóny, ktoré takto vyznejú najkrajšie. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe