Presunúť na hlavný obsah

Perfektný styling na večernú letnú párty: Nezabudnite, že s partnerom tvoríte vždy dvojicu

Móda

Večerné letné párty patria medzi tie najlepšie a neprekonateľné. Ideálny čas zažiariť aj so svojou polovičkou, nezabúdajte, že vy dvaja tvoríte vždy celok, a tak by ste sa mali aj obliecť.

K letu patria tie najlepšie letné večierky pod holým nebom. Ak patríte aj vy medzi milovníkov párty, určite si dajte na svojom vzhľade záležať. Nielen na tematické párty by ste sa mali obliekať zladene, ale vždy, keď niekam vykročíte so svojou polovičkou.

Prečítajte: Najkrajšie letné šaty: Ak sa chcete cítiť po boku muža ako dáma, voľba je jasná

Nezabudnite, že s partnerom tvoríte vždy dvojicu

To, že sa ženy pekne obliekajú, si zaslúži dnes pochvalu. Čo však vidno často je, že muž je úplne inak oblečený a keď idú spolu ako dvojica, nie je to harmonické. Žena by preto mala vedieť nasmerovať aj muža. Niektoré ženy to neriešia a myslia v tomto len na seba, iné sa o to pokúšajú, ale mužská tvrdohlavosť ich v tom zastaví. 

Perfektný styling na večernú párty

To, aby ste k sebe ladili, neznamená, že musíte byť rovnako oblečení. Keď je niečo silené, rovnako to nevyznieva príliš dobre. V hre je nenútená elegancia, ktorú dosiahnete najlepšie učením sa od tých najpovolanejších. Inšpirácie nikdy nie je dosť a tento slávny párik je toho dôkazom. 

Neprehliadnite: Šaty, ktoré muži na nás milujú: Pokiaľ chcete zaujať opačné pohlavie stavte na tieto strihy

Kombinovať farebné outfity je o niečo náročnejšie. Ak chcete staviť na istotu, voľte jednoduchšie stylingy. Zatiaľ čo žena by mala zostať vždy dámou a vysoké topánky sú tak neoddeliteľnou súčasťou, muž si môže dovoliť viac experimentovať. Nie však príliš, ako to niektorí radi robia. Moderný oblek v jednoduchom štýle, ktorý môže muž skombinovať s dizajnovými topánkami. A výsledok? Skvelý, veď posúďte sami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe