Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré nestarnú: Tieto môžu stále smelo konkurovať dvadsiatničkam

Slovenské celebrity

Sú krásne, sebavedomé a zdá sa, že objavili elixír mladosti. Tieto známe Slovenky, jednoducho vyzerajú skvele. Inpširujte sa ich životným štýlom.

Andrea Verešová 

Táto 42 ročná kráska, skutočne popiera zákony prírody. Andrea patrí medzi najznámejšie modelky česko-slovenskej scény a aktívne sa živí modelingom aj po 40-tke. A my sa ani nedivíme. Vyzerá skutočne úžasne a jej figúra je naozaj bezkonkurenčná.

Prečítajte siSaša Orviská má jedno z najsexy tiel šoubiznisu: Dvojnásobná mama sa nedrží diét, ale… V čom spočíva jej tajomstvo?

Je veľkou vyznávačkou zdravého životného štýlu a takisto je o nej známe, že miluje šport. Aktívny život je skrátka jej prirodzenou súčasťou a veru sa to odzrkadľuje aj na jej sexappeale. 

"15 minút. Toľko času stačí na to, aby sa váš život otočil o 180 stupňov. Každé ráno si zacvičiť, pretiahnuť sa a vypiť ,,Elixír mladosti" NAIADA. Je to vašich 15 minút, počas ktorých sa o seba staráte. Nikam kvôli tomu nemusíte, všetko zvládnete v pohodlí vášho domova. Krása vychádza z vnútra. Buďme zdravé, buďme krásne."

 

Lenka Raimanová 

Obľúbená moderátorka vôbec nestarne. Vyzerá rovnako ako pred rokmi a dokonca si udržiava aj váhu a figúru, ktorú mala ako teenegerka. Je skrátka jasným dôkazom toho, že materstvo nie je výhovorkou toho, že niečo nestíhate alebo nemôžete. Všetko je o nastavení a prioritách. Lenka je nádherná žena, s top figúrou a krásnou dušou ako bonusom!

Dara Rolins 

49 ročná kráska je vo svete showbiznisu a pod drobnohľadom médií od útleho detstva. Aj napriek úspechom sa snaží byť sama sebou a na nič sa nehrať. No okrem hlasu v hrdle a priateľskej povahy sa môže pochváliť aj skvelým výzorom. Má absolútne nádhernú postavu a o svoje telo sa aj patrične stará. Je si vedomá toho, že krása vychádza zvnútra, no aj tým, čo do svojho tela vkladáme robíme viac ako sa na prvý pohľad môže zdať.

"Žiadne parametre nie sú smerodajné v rámci určovania krásy, dokonalého stavu, či spôsobu prevedenia. Je to o nás. O mne, o tebe. O našom pocite, našom videní, názore na vec. To "tvoje" nemusí byť "to moje". Ži a nechaj žiť. Hlavne sa starať o seba."

Prečítajte si: Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia

 

- Najčítanejšie -