Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení sa radia medzi najmenej príťažlivých: Zároveň vás po ich boku čaká život ako v rozprávke

Partnerské vzťahy

Hoci vás neočaria sexappealom, dokážu to vynahradiť niečim iným. A oveľa dôležitejším. Pri týchto chlapoch sa budete cítiť ako princezná.

Vzťah vnímajú ako prínos pre obe strany 

Sú energickí, silní, majú v sebe veľkú dávku odhodlania a húževnatosti. Charakterizujú ich dobré vodcovské schopnosti, sú zábavní, spoločenskí, no neovplývajú práve sexappealom. Hoci výzor nie je ich veľkou doménou, vynahradia vám to v úplne inom smere. Hovoríme o mužoch narodených v znamení Škorpióna. Hoci od ostatných očkakávajú zväčša to najhoršie, čo ich robí potom v očiach okolia príliš podozrievavými a žiarlivými, majú v sebe naozaj dobré stránky. 

Čítajte tiež: Ženy, ktoré si vedia užiť sex, prehovorili: Keď sa mužom podarí priviesť ženu k orgazmu týmto spôsobom, majú vyhraté

Žena, do ktorej sa zamilujú sa po ich boku bude cítiť ako princezná. Urobia pre ňu a pre to aby bola šťastná naozaj čokoľvek. Splnia jej každé jedno prianie. Aj v materiálnej oblasti vám doprajú všetko, po čom budete túžiť.

Snažia sa robiť veci tak, aby svoju polovičku prekvapovali a potešili. Malé darčeky a pozornosti sú bežnou súčasťou ich fungovania a zakladajú si na tom. Na oplátku však očakávajú od partnerky vernosť a to aby im venovala dostatok pozornosti. To je pre nich vo vzťahu absolútne kľúčové a zásadné. Občas sú však v tomto až príliš naliehaví, čo potom žena po ich boku nemusí brať príliš pozitívne. 

Neprehliadnite: Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

Budete sa však pri nich cítiť príjemne, najmä ak ich začnete vnímať tak, že každý máme svoje plusy aj mínusy. Vtedy takéto spolužitie bude prínosné pre obe strany.

Čo je pre Vás pri mužovi najdôležitejšie?

spolu hlasovalo 404 ľudí

Výzor
22