Presunúť na hlavný obsah

Mali sme dokonalý sex, ale jemu to nestačilo: Podvádzal ma so ženou, s ktorou to robí väčšina mužov

Sex

Dovolím si tvrdiť, že s Andrejom sme mali perfektný sex. Nikdy by mi nenapadlo, že mu to nebude stačiť a bude hľadať niekde inde.

Sex, o akom sa mnohým párom mohlo len snívať. Napriek tomu sa ani mne nevyhla situácia, v ktorej ma muž podvádzal. Žiadna novinka. I keď prekvapilo ma to... Nemali sme najmenšie nezhody a v sexe nám to tiež klapalo. Tak prečo?

Čítajte tiež: Prežil som s ňou ten najlepší sexuálny zážitok: Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

Našiel si MILFku, s ktorou ma podvádzal

Prvý šok bol, že ma podvádza. Druhý, že so ženou od neho staršou o šesť rokov. Stal sa z neho zajačik zrelej ženy, od ktorej sa nevedel odpútať. Sľuboval mi, že chce byť so mnou, zároveň ho lákal sex so ženou po tridsaťpäťke.

Tvrdil mi, že sa to viackrát nestane, ale mala som tušenie, že sa to deje aj naďalej. Keďže sa s ním nedalo úplne otvorene porozprávať, musela som mu zájsť do telefónu, kde som si prečítala správy, ktoré si písali. V nich jej písal, ako veľmi ho priťahuje a vzrušuje a že to je úplne iné ako s mladšími ženami, že to, čo má v posteli s ňou, so mnou nikdy nezažil. Veľmi ma to ranilo, zároveň som vedela, že ak sa rozídeme, nebude to riešenie. Stále som si myslela, že to je len dočasný stav. Veď ktorý muž sa chce pustiť do vzťahu so ženou, ktorá je od neho oveľa staršia a už má aj dieťa. Vedela som, že to je len o sexe a vedela som tiež, že v tom nie som sama.

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Stáva sa to veľa ženám, len o tom nevedia

V ten moment som si uvedomila, že muži chcú jednoducho zažiť v živote, alebo lepšie povedané v sexe, všetko. Potrebujú mať MILFku, keď sú mladí a myslím si, že zase naopak, keď budú starší, bude ich lákať oveľa mladšia žena. 
Nejde pritom o to, aký sex máte. Ani aký vzťah. Jednoducho, je to pokušenie, ktoré ich vie zlákať, ak natrafia na ženu, ktorá to ihneď využije...
Aktuálne sme spolu vo vzťahu, viem, že spolu aj naďalej spávajú a že mi v tom klame, ale rozhodla som sa, že počkám ako sa vzťah vyvinie. Andreja milujem a kvôli sexu s inou, sa ho nehodlám vzdať. 

Muži, mali ste niekedy MILFku alebo lákalo vás to?

spolu hlasovalo 1358 ľudí

Áno
995
Nie
363