Presunúť na hlavný obsah

Emma Drobná ako femme fatale: Žila v Dánsku, Londýne, lásku a šťastie našla na Slovensku, aká bola jej cesta za slávou?

Slovenské celebrity

Nádherná a talentovaná speváčka Emma Drobná v poslednom období žne jeden úspech za druhým. Darí sa jej nielen profesne, ale aj v súkromí žiari šťastím. Aká bola jej cesta za slávou?

Emma Drobná je nielen víťazka štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar, speváčka, ale aj dabingová herečka. Práve však výhra v známej súťaži znamenala pre ňu akýsi významnejší prelom v kariére.

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom vždy mala veľké sny a rozhodla sa ich len plniť si. Študovala dizajn v Dánsku, žila v Londýne, kedy si zahrala aj v klipe Hlavolam - skupiny Chinaski. 

Keď v roku 2017 vydala svoj prvý debutový album You Should Know, dvere showbiznisu sa jej otvorili dokorán a dnes rozhodne patrí medzi naše najžiadanejšie a najúspešnejšie speváčky

 

Naplno sa venuje svojej práci, nahráva, spieva a v decembri sa pochválila tiež krásnym úspechom. Na Times Square v New Yorku sa objavil billboard streamovacej služby, ktorý si vybral práve Emmu ako českú a slovenskú tvár kampane Equal. Samotný projekt bojuje za rovnaké podmienky pre ženy aj mužov v hudobnom priemysle.

Vtedy ani známa kráska neskrývala nadšenie! A my sa ani nedivíme. Toto sa veru nepodarí každému. Navyše Emma vyzerá ako ozajstná femme fatale. Aj napriek tomu, že je mimoriadne úspešná, nezabúda na skromnosť, pokoru a na nič sa nehrá.

 

Okrem toho je však aj naozaj šťastná v súkromí. Už niekoľko rokov tvorí pár so športovcom Filipom Šebom. Hoci v čase, keď sa dali dokopy, viacerí nedávali ich spoločnému šťastiu šancu, oni to cítili inak a dokázali, že sú pre seba jednoducho stvorení.

Prečítajte siPoruchy príjmu potravy nie sú módny trend: Valentína o tom, že štíhlosť nám neprinesie tie hodnoty, ktoré za ňou vidíme

Spája ich láska k životu, milujú cestovanie, vychutnávajú si spoločné momenty absolútne naplno a vždy keď sa niekde spolu objavia, obaja žiaria. Zdá sa, že Emma objavila dokonalú esenciu na spokojný a šťastný život, čím sa aj pre nás stáva veľkou inšpiráciou.