Presunúť na hlavný obsah

Teniskové obsesie: Tieto kúsky budú nielen počas jari 2023 absolútnym hitom

Móda

Pokiaľ patríte medzi milovníčky tenisiek, tento rok si prídete na svoje. Budú sa nosiť ku všetkému. Teda v prípade, že si vyberiete dobrý model, samozrejme. Pozrite sa čo očarí, no zároveň je to aj stávka na istotu.

Premyslený street style

Pokiaľ ide o absolútny základ šatníka, kvalitné tenisky sú kúskom, ktorý vám v ňom nesmie chýbať. V priebehu rokov sa z nich stala nevyhnutnosť, vďaka ktorej môžete krásne variovať akýkoľvek outfit od nenápadného až po chic. Keď milujete v móde nenáročnosť, street style, teraz si prídete na svoje. 

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Tepláky sú aktuálne veľmi obľúbeným prvkom a tenisky s vyššou platformou sú dokonalým spôsobom, ako takýto styling doplniť. Tento outfit, ktorý spája pouličný štýl s pracovným je pohodlný, všestranný a to, že budete vyzerať trendy si vyžaduje minimálne úsilie. 

Kultová klasika

Kombinácia tenisiek, jeansov, saka je jednoduchou a dobrou každodennou voľbou. Ak je chladnejší deň pokojne sa pod sako navrstvite a vôbec sa nebojte farieb.

Tenisky New Balance v posledných rokoch naozaj rýchlo dosiahli kultový status, pretože zaklincovali kríženie medzi športovým oblečením a životným štýlom. Toto je osvedčená klasika, ktorá sa hodí ku všetkému.

Nesmrteľná nadčasovosť

Keď chcete pozdvihnúť uvoľnený vzhľad, elegantná biela na teniskách je tou pravou. Ešte v 90. rokoch princezná Diana často nosila pár vlnených ponožiek s teniskami, cyklistickými šortkami a oversized svetrom, avšak takouto kombináciou ani dnes neurobíte krok vedľa. Rovnako aj jeansy, kožuch a obyčajné biele tričko s teniskami budú vyzerať perfektne. Je len na vás, po akom stylingu siahnete!

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

- Najčítanejšie -