Presunúť na hlavný obsah

Dvojníčka hollywoodskej krásky: Aké je to žiť s tvárou Jennifer Aniston?

Zahraničné celebrity

Vyzerá ako dokonalá kópia sladkej Rachel z Priateľov. Ako žije žena, ktorá sa na známu Jenn Aniston neuveriteľne podobá?

Sama Jennifer uznala, že táto žena sa na ňu naozaj podobá

Jennifer Aniston jednoznačne patrí medzi ženy, ktoré sa radia do kategórie miláčikov v Hollywoode. Režiséri ju milujú pre jej bezprostrednosť, autenticitu a veľkú dávku profesionality. Pre mnohých mužov je mimoriadne príťažlivou a pre ženy sa stala vzorom nielen vďaka vlastnému štýlu, ale obdivujú aj jej výzor, ktorému sa mnohokrát chcú podobať. Keď bol seriál Priatelia na výslní, azda všetky ženy túžili po účese, ktorý mala sladká Rachel. A niektoré zašli ešte ďalej, začali sa rovnako ako Jenn líčiť, obliekať a chcú sa na ňu čo najviac podobať.

Prečítajte si: Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

Lisa Tranel, je však obyčajnou ženou, ktorej toto nebolo cieľom, no na známu krásku sa neuveriteľne podobá. Ono sama to tak nevíma, hoci okolie jej to neustále hovorí a dokonca sa jej stáva, že ju na ulici oslovujú, cudzí ľudia, aby sa s nimi odfotila.

Dokonca sa jedno video z TikToku, kde sa snaží napodobniť obľúbenú herečku dostalo aj k Jennifer Aniston. 

"Poslala mi ho kamarátka a keď som si ho pozrela, vydesilo ma to. Nie je úplne presne ako ja, ale zo všetkých ľudí, o ktorých sa kedy hovorilo, že vyzerajú rovnako ako ja, je táto naozaj blízko," prezradila Jenn pre InStyle. 

Lisa žije v Dallase a pracuje ako generálna manažérka inštitúcie pre ľudí, ktorí hľadajú konkurenčnú výhodu v športe. Takisto je tu pre tých s obmedzeným rozsahom pohybu, chronickou bolesťou alebo sa nemôžu hýbať.

Prečítajte siRola Stiflerovej mamy z nej spravila bohyňu sexu: Napriek tomu, žiť naplno začala až po 60-tke

Šport je celý život jej veľkou vášňou, miluje fitness, box a a vlastne akýkoľvek pohyb.  Po hereckej kariére nikdy netúžila. Podoba s Jenn jej podľa vlastných slov prináša jediné - úsmev na tvári, keď ju občas na ulici osloví niekto cudzí. Sama sa v známej kráske rozhodne nevidí. 

Podobá sa podľa Vás Lisa na Jennifer?

spolu hlasovalo 2439 ľudí

Áno
1552
Nie
887

 

- Najčítanejšie -