Presunúť na hlavný obsah

Deň vášho narodenia prezradí vašu osobnosť: Štvorka má vysokú mieru inteligencie, osmička najčastejšie sklony k nevere

Zábava

Numerológia dokáže prezradiť naozaj veľa. Pokiaľ chcete vedieť, čo definuje vašu osobnosť, pozrite sa na deň vášho narodenia a číslo, ktoré k nemu prislúcha.

Naozaj platí, že čísla nás prevádzajú životom a hrajú v ňom možno podstatnejšiu úlohu ako predpokladáme. Práve na tom je založená numerológia. Pokiaľ jej veríte a zaujíma vás, čo o vašej osobnosti hovorí deň vášho narodenia, pozrite sa na to spolu s nami bližšie. 

Dátum narodenia:  10, 19, 28 v mesiaci definuje číslo 1

Vašou silnou vlastnosťou je dominancia a praktickosť. Ste však aj veľmi dôverčiví, čo nie je v každej situácii ideálne. Vždy poviete, čo si myslíte a za vašu úprimnosť si vás iní nesmierne cenia. 

Dátum narodenia:  2, 11, 20, 29 v mesiaci definuje číslo 2

Ste sentimentálnou dušou, takže emócie sprevádzajú celý váš život. Zároveň sa u vás prejavujú aj manipulatívne sklony, čo sa mnohokrát negatívne odzrkadľuje vo vzťahoch. V profesnom živote je pre vás ideálna pozícia, pri ktorej môžete kontrolovať ľudí. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Dátum narodenia:  3, 12, 21, 30 v mesiaci definuje číslo 3

V živote patríte medzi tzv. radcov. Máte totiž veľmi dobrý všeobecný prehľad, dokážete ľudí vypočuť a dať im aj dobré rady. Hoci sami máte s prejavovaním emócií problém, viete sa aj napriek tomu vcítiť do iných. Ste mimoriadne duchovne založení a neustále potrebujete nové podnety, ktoré vás poháňajú dopredu. 
 
Dátum narodenia: 4, 13, 22, 31 v mesiaci definuje číslo 4

Máte skvelý intelekt, nechýba vám veľká dávka múdrosti a naozaj sa v mnohých veciach vyznáte. Ste neustále v pohybe, energie máte na rozdávanie a milujete dobrodružstvá. Musíte sa však naučiť veriť sami sebe. Často totiž o sebe bezdôvodne pochybujete.

Dátum narodenia: 5, 14, 23  v mesiaci definuje číslo 5

Pokojní, pokorní a vyrovnaní, presne takí sú ľudia, ktorých definuje číslo 5. Vedia sa tešiť zo života, patrične si ho užívať. Málokedy o sebe pochybujú, no nie sú veľmi praktickí. Radi však žijú absolútne naplno.

Dátum narodenia: 6, 15, 24  v mesiaci definuje číslo 6

Celý váš život sa točí okolo luxusu. Toto je niečo, čo k svojmu bytiu potrebujete. Nie však len v materiálnej rovine, ale aj v tej emocionálnej. Túžite po harmonickom rodinnom živote, zbožňujete však okázalosť a radi všetkým členom rodiny doprajete len to najlepšie. Radi a veľa cestujete. 

Dátum narodenia: 7, 16, 25  v mesiaci definuje číslo 7

Títo ľudia časti nehovoria, čo si myslia a sú veľkí tajnostkári. Bývajú uzavretí a maximálne fixovaní na rodinu.  O svojich citoch nehovoria takmer nikdy, takže pri nich sa prejavov emócií nedočkáte. 

Dátum narodenia: 8, 17, 26 v mesiaci definuje číslo 8

Skutočne praktickí, podnikaví a energickí. Avšak vo vzťahoch nestáli a nekompromisní. Majú obrovské sklony k nevere a častokrát sa jej dopúšťajú, ak sa nachádzajú aj vo fungujúcom vzťahu. 

Dátum narodenia: 9, 18, 27  v mesiaci definuje číslo 8

Pred inými vždy vystupujú neprípustne, no pod škrupinou majú dobré srdce. Boja sa však otvoriť ľuďom, aby im nebolo ublížené. Majú svoje jasné ciele a presne vedia, čo chcú v živote dosiahnuť. No a za tým aj idú.

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár