Presunúť na hlavný obsah

Marec plný lásky: Hviezdy prajú novým vzťahom, Panny sa znova zamilujú, Blíženci skúsia očarenie mileneckou láskou

Zábava

Hoci je máj definovaný ako mesiac lásky, marec mu v mnohých ohľadoch bude konkurovať. Hviezdy totiž budú priať novým začiatkom a to najmä v oblasti vzťahov. Zistite, v akej miere sa to dotkne vás.

Šťastie v láske aj stretnutie osudového partnera

Marec bude priať vo všeobecnosti všetkým formám lásky. Od tej prvej cez manželskú až po mileneckú. Hviezdy sa pozitívne prejavia najmä v nových vzťahoch, ktoré majú veľký predpoklad stať sa dlhodobými.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Napríklad Panny sa znova zamilujú. Tie vo vzťahoch do vlastnej polovičky, pričom si opäť uvedomia jej pozitívne hodnoty a pripomenú si, prečo vlastne spolu sú. Ich zväzok to posunie o level ďalej a upevní to puto medzi nimi. Tí, čo sú single spoznajú niekoho, kto ich v prvom momente očarí a budú vnútorne cítiť, že toho človeka potrebujú spoznať dlhšie. Vôbec netreba váhať nadviazať komunikáciu, ak by ste to neurobili, neskôr by ste si to vyčítali. 

Nezadaní Škorpióni v druhej polovici marca stretnú lásku svojho života. Prestanú sa brániť novému vzťahu a konečne sa otvoria, čo im pomôže. Veľmi rýchlo pochopia, že tento vzťah je tým, na čo čakali. Usmeje sa na nich šťastie a konečne nájdu vnútorné uspokojenie. 

Mohlo by vás zaujímať: Povedal mi, že si ma jedného dňa vezme, verila som mu: Nakoniec mi pripravil takúto budúcnosť

Blíženci sa v tomto období dostanú do mileneckého trojuholníka. Dlho totiž cítia nespokojnosť vo vlastnom vzťahu a podvedome vysielajú signály túžby niekomu z okolia. No a tá osoba ich práve teraz začne prijímať. Samozrejme toto ich spojenie bude veľmi intenzívne, vášnivé a hravé. Len si treba aj uvedomiť to, čo môže nastať po emocionálnom vytriezvení. Lebo dôsledky môžu byť naozaj rôzne.

- Najčítanejšie -