Presunúť na hlavný obsah

5 typov sexu, ktoré by ste mali počas života zažiť: Našu intimitu to posúva do iného levelu

Sex

Aj v sexe sú veci, ktoré by sme mali skrátka zažiť. Platí totiž, že aj intimita má svoje spektrum, ktoré dokážeme rozširovať. To nám pomáha napredovať a skutočne je to dôležité.

Viete, aký by mal byť v prvom rade sex aby vás bavil aj po rokoch? Rozhodne rozmanitý. Mali by ste sa pri ňom zameriavať na všetky okolnosti, úrovne vášne, dobu a intenzitu vzťahov. Je to podobné ako s kávou, nie vždy vám chutí úplne rovnako a tak by ste sa mali aj nastaviť. Týchto 5 druhov, by ste rozhodne mali zažiť.

1. Sex na pláži alebo v mori

Áno, poznáme to z romantických filmov plných vášne, kde sa človek milostnému aktu oddá v noci, či pri západe slnka. A ono ten horúci piesok, magickosť samotnej noci, majú svoju výnimočnosť. Nehovoríme, že to musíte robiť pravidelne, ale ako partneri by ste si to mali dať na to do list. 

Neprehliadnite: Opustil som svoju manželku pre milenku: Po čase som pochopil, ako to vlastne s milenkami je, nechal som sa napáliť

2. Rozchodový sex

Rozchody sú chaotické, srdcervúce a vyčerpávajúce. Pokiaľ ste napriek všetkej tej dráme dostatočne emocionálne oddelení na to, aby ste s touto osobou stále mali sex, je pravdepodobné, že práve ten bol tým jediným, čo držalo váš vzťah pohromade. 

V tom prípade keď sa dohodnete na poslednom spoločnom čísle je veľmi pravdepodobné, že to bude jeden z vašich najlepších sexuálnych zážitkov, lebo do toho dáte všetko. Čiže je fajn to zažiť.

3. Sex v sprche

Aj sex v sprche má svoje čaro. Mal by byť nespútaný, neplánovaný a svoju polovičku prekvapte vtedy, keď to nečaká. Opäť to dostane celé úplne iný rozmer. Stačí v tomto prípade aj rýchlovka, ale verte, že ak to začnete praktizovať, zlepší sa vaše vzájomné puto. 

4. Zážitkový sex

Hovorí sa mu aj sex piatich zmyslov, pretože pri ňom odhaľujete všetky hlavné erotogénne zóny toho druhého. Ide o to, aby ste sa spoznávali navzájom vychutnávali si jeden druhého a snažili sa spoločne prepracovať k vrcholu. 

Mohlo by vás zaujímať: Až po rozvode som zistil, aký kvietok bola moja bývalá: Zabudol by som na všetko, ale túto jednu vec jej nikdy neodpustím 

5. Grapefruitový sex

Toto je aktuálne vec, ktorá zažíva naozaj revolúciu v oblasti intimity.  Ako prvá s ním prišla Auntie Angel z Chicaga, sexexpertka a odborníčka na orálny sex. 

Aj keď je na neho množstvo rozdielnych názorov, vraj je to niečo, čo podľa Auntie treba skúsiť. Ide vlastne o orál pri ktorom nepoužívate ústa, ale rozpolený grapefruit.