Presunúť na hlavný obsah

Najdôležitejšia žena v živote Dary Rolins oslávila 15: Čo všetko majú s Lolou spoločné a ako sa vďaka nej zmenila?

Slovenské celebrity

Na hudobnej scéne sa pohybuje už 40 rokov. Je nádherná, charizmatická, energická a sexi. To je Dara Rolins ako ju roky poznáme. A tiež je známa tým, že dcéra Laura tvorí základ jej vlastného vesmíru. Počas rokov sa však z malého dievčatka zmenila na nádhernú mladú ženu.

Moje šťastie narástlo do vesmírnych rozmerov a ja som sa vďaka jej existencii stala lepšou

Nádherná, energická diva Dara Rolins sa vo svete showbiznisu pohybuje skutočne od útleho detstva. Jej hviezda zažiarila naozaj skoro a nič sa na tom nezmenilo doteraz. Rozhodne sa radí do kategórie najvýraznejších osobností slovenského showbiznisu. Napriek tomu, že je mimoriadne úspešná a žiadaná, obdivujú ju muži aj ženy, stále je sama sebou.

Prečítajte si: Handbag secrets: Čo ukrýva inšpiratívna podnikateľka a odborníčka v beauty oblasti Natália Selveková v kabelke?

To, čo ju však v živote zásadne zmenilo a ovplyvnilo je jej dcéra Laura. Práve tá z nej spravila iného a nového človeka. Pred pár dňami oslávila Lola sladké 15. narodeniny a speváčka jej venovala krásne vyznanie.

"Žiaden iný deň pre mňa nemá takú váhu ako deň, kedy sa narodila Lola. 25.3. mi vstúpila do života láska, ktorej sa nevyrovnalo a nevyrovná nič, čo sa stalo pred tým, ani po tom. Od tej chvíle už nič nebolo dôležitejšie, žiadne objatie vrúcnejšie, nič zmysluplnejšie. Moje šťastie narástlo do vesmírnych rozmerov a ja som sa vďaka jej existencii stala lepšou. Vo všetkom," napísala na svojom Instagrame. 

 

Laura je mimoriadne nadaná, má v sebe prirodzenú muzikálnosť, nádherný hlas, čo dokázala na Darinom veľkolepom koncerte pri príležitosti jej krásneho jubilea. Okrem toho je aj športovo založená a miluje kone.

Neprehliadnite: Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

Rovnako ako jej známa mama zbožňuje cestovanie, pohyb a užíva si všetko, čo k teenegerskému veku patrí. To, či z nej bude umelkyňa alebo sa vydá inou cestou, necháva Dara na nej. Je pre ňu však prioritou vychovať z Laury slušného a dobrého človeka, čo sa speváčke rozhodne darí!