Presunúť na hlavný obsah

Po 50-tke má energie na rozdávanie: Dara Rolins žije podľa svojho receptu na šťastný život, obsahuje tri základné ingrediencie

Slovenské celebrity

Dara Rolins je synonymom energie. Je jej plno všade, kde sa objaví, púta pozornosť bez toho, aby na seba upozorňovala. Cítiť, že je skutočne šťastná a práve vďaka tomu pôsobí ako magnet. Dnes vieme, ako znie jej návod na šťastný život.

Jedna z najobľúbenejších speváčok slovenskej hudobnej scény - Dara Rolins - vlani v zime oslávila životné jubileum. Na svoju 50-tku si darovala najväčší koncert svojho života a jej verní fanúšikovia ju nesklamali, pražská O2 aréna praskala vo švíkoch.  

Dara Rolins ale nie je obdivovaná len ako speváčka, ale aj ako osobnosť. Ľudia milujú jej pozitívnu energiu, smiech i pohľady na život. Dnes vieme, že jej recept na šťastný život pozostáva z troch základných ingrediencií.

Prvou je úsmev. "Šťastná som už odmalička. Úsmev je pre mňa prirodzený prejav, spôsob uvoľnenia. Rada ho nosím a rada sa na neho dívam," prezradila speváčka. 

Ďalším nosným prvkom je pohyb. "Nechcem, nepotrebujem odpočívať tradičným spôsobom nič nerobenia. Práve TO ma unavuje najviac. Vtedy sa pohyb prúdiacej energie v mojom tele významne spomalí a ja si uvedomím, že presne toto je cesta do pekla, kedy človek zlenivie a začne starnúť," uviedla Rolins, ktorá si aj vďaka svojmu prístupu k športu a pohybu roky udržiava figúru snov

A treťou, teda poslednou prísadou na šťastný život podľa Dary je robenie vecí s radosťou. "Nerobím NIČ na silu. Aj to bude myslím súčasť návodu, ako žiť "ľahko". Necvičím preto, že musím, ale preto, že chcem. Endorfíny sú návyková záležitosť a ja som na šťastí doslova a do písmena závislá."

Prečítajte si: Pred 40-tkou vyzerá o dekádu mladšie: Naša bývalá tenistka s noblesou Francúzky si roky udržiava postavu a tvár modelky

Dara skrátka miluje život, užíva si radosti, ktoré prináša a žije pre prítomnosť okamihu. Pred 50-tkou si do svojho života pritiahla i životnú lásku. V Pavlovi Nedvědovi našla spriaznenú dušu, najlepšieho priateľa, oporu i podporu. Už keď sa dali dokopy bolo jasné, že je to ten pravý. Speváčka žiarila na každú stranu. A touto zamilovanosťou žiari dodnes. Ich vzájomná láska len silnie.

Prečítajte si: Talentovaná Slovenka Nina Skalíková a známy raper pôsobia ako ukážkový pár: Ich vzťah paradoxne posilnilo odlúčenie

- Najčítanejšie -