Presunúť na hlavný obsah

5 otázok, podľa ktorých viete, že vás niekto priťahuje: Možno budete chcieť venovať pozornosť tomu, čo sa vás niekto pýta

Sex a vzťahy

Príťažlivosť často vyvoláva aj zvedavosť. Ak sa nám niekto páči, ak nás priťahuje, chceme sa o ňom dozvedieť čo najviac. Tak mu položíme otázky. Viete, ktorých 5 otázok, ktoré vám človek položí, svedčí o tom, že sa mu skutočne páčite?

Ako však spoznáte rozdiel medzi zdvorilými otázkami a tými, ktoré znamenajú niečo viac? Ako informuje portál bestlifeonline.com, odborníci na vzťahy v tom majú jasno. Sú to presne tieto otázky, ktoré majú ľudia tendenciu klásť, keď ich priťahuje iná osoba. 

Aký je tvoj názor na? ... Čo si myslíš o? ... 

Ak sa vás niekto spýta presne tieto a im podobné otázky, je to jasný znak toho, že sa zaujímajú o vaše myšlienky a názory. To podľa odborníka naznačuje spomínanú príťažlivosť: Ľudia sa to zvyčajne pýtajú, keď považujú druhú osobu za intelektuálne stimulujúcu a chcú poznať ich pohľad na veci,“ objasňuje pre spomínaný portál. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 typov sexu, ktoré by ste mali počas života zažiť: Našu intimitu to posúva do iného levelu

Kedy ťa opäť uvidím?

Ak sa vám niekto páči, je pravdepodobné, že v hlave už premýšľa nad tým, kedy a či vôbec vás ešte niekedy uvidí znova: „Táto otázka ukazuje, že daná osoba má záujem tráviť s vami viac času a snaží sa robiť si s vami aj plány,“ hovorí ďalej. Dokonca často krát preberajú ľudia aj iniciatívu a pýtajú sa vás doplňujúce otázky typu „môžem ťa navštíviť?“ alebo „chceš sa čoskoro znova stretnúť povedzme pri večeri?“

Aký si mal deň?

Táto otázka je trocha záludná. Totiž, ľudia ju bežne kladú druhej osobe aj vtedy, len aby reč nestála, oni rozprávali a vy môžete premýšľať nad niečím, čo vás skutočne zaujíma. Ak vás však skutočne niekto priťahuje, rovnako je znova na mieste aj táto otázka: „Ak sa vás niekto spýta, aký bol váš deň, môže to byť znak toho, že hľadá spôsoby, ako udržať konverzáciu a prinútiť vás cítiť sa výnimočne... Ukazuje to, že im záleží na tom, čo sa deje vo vašom živote, a chcú byť toho súčasťou,“ opisuje. 

Čítajte tiež: Posteľová revolúcia: 5 tipov, ako urobiť sexuálne dobrodružstvo výnimočným aj po rokoch

Si slobodný?

Veľmi priama a jasná otázka, keď niekto nechce strácať čas niekým, kto nie je aktuálne dostupný. Podľa odborníka je to celkom dobrý indikátor, ak aj nie najlepší a najpriamočiarejší. Ak by sa neopýtal, neprejavil by tým svoj záujem o váš ľúbostný život predsa: „Toto je základná otázka, pretože určuje hranice vašich interakcií. Ak osoba nie je slobodná, potom jednotlivec vie, čo smie a čo nesmie robiť. Ak je osoba slobodná, môžete ju prenasledovať a pozvať ju,“ prezrádza ďalej. 

Neprehliadnite: Zistite, či je s vami partner naozaj šťastný: Tieto znamenia to ľahko odhalia

Čo hľadáš u partnera? 

Touto otázkou sa už dotyčný snaží ponoriť sa do vášho ľúbostného života. Snažia sa zistiť, čo považujete za atraktívne u iných ľuďoch, aké vlastnosti si ceníte, obdivujete: „Tieto otázky naznačujú príťažlivosť, pretože skúmajú, či by ste sa k nim mohli pritiahnuť alebo nie,“ dodáva na záver odborník. 

Stretávate sa pri zoznamovaní s takto formulovanými otázkami od inej osoby v praxi aj vy?

spolu hlasovalo 141 ľudí

Áno
46
Nie
95

 

- Najčítanejšie -