Presunúť na hlavný obsah

Najsexi pretekári F1: Títo muži vás očaria nielen svojimi schopnosťami za volantom, ale aj sexi telom

Zahraničné celebrity

Pretekári F1 pravidelne ukazujú svoju silu a grif za volantom, kde sú doslova kráľmi. No títo mladí muži vás dostanú aj svojou charizmou a neuveriteľným sexappealom.

Checo Pérez

Sergio Pérez, prezývaný Checo, je najúspešnejším mexickým jazdcom histórie F1. Aktuálny víťaz Veľkej ceny Saudskej Arábie miluje adrenalín nielen za volantom, ale aj v živote. Nedá dopustiť na akčné športy a dobrodružstvá. Jeho veľkou vášňou je surfovanie, miluje pocit pri bungee jumpingu a to je podľa neho zároveň aj niečím, čo by mal každý v živote raz vyskúšať. Ponúkne vám to vraj iný pohľad na život. S kamarátmi má dokonca vlastný futbalový tím. 

"Je to dosť profesionálne! Keď som späť v Mexiku, trávim veľa času s tímom. Myslím, že môžem povedať, že som dobrý hráč – dobrý útočník!"

Jeho veľkou záľubou je aj zbieranie hodiniek. 

"Pre každý dôležitý moment v mojom živote si kúpim hodinky. Takže každé hodinky majú pre mňa význam. Zatiaľ mám 20."

Sergio je však aj milujúcim manželom a otcom. Rodina je pre neho všetkým. Lásku svojho života našiel dávno a v súkromí je skutočne šťastný.

Neprehliadnite: Julia Roberts - ikona, ktorá nestarne: Po 50-tke konečne začala žiť naplno, pomohla jej k tomu zmena vo vnímaní tela

 

Charles Leclerc

Sympatický a charizmatický Charles Leclerc naďalej upevňuje svoju autoritu v pretekárskom svete. Aj v tom ženskom, keďže o pozornosť nežnejšieho pohlavia nikdy nemal núdzu. Dlho randil s Charlotte Siné, no teraz je vraj sám.

Milovník plávania, jachtingu sa občas objaví aj v editoriáloch prestížnych magazínov.  Keď potrebuje vypnúť, stačí mu sadnúť si za klavír. To je pre neho forma osobnej terapie. 

 

Carlos Sainz

Carlos Sainz Vázquez de Castro, známy najmä ako Carlos Sainz Jr. je španielsky pilot Formuly 1. Je synom dvojnásobného majstra sveta v rely Carlosa Sainza. Jeho otec je pre neho veľkým vzorom a pomáha mu to v jeho napredovaní. Napriek veľkým úspechom a tomu, že jeho život sa prakticky stal verejným si súkromie prísne stráži.

Prečítajte si: 5 kľúčových kúskov zo šatníka Jennifer Aniston: Vďaka tomuto je z nej ikona viac ako 20 rokov

Jeho dlhoročnou priateľkou je Isabel Hernaez, no o spoločnom vzťahu nehovoria, dokonca ani na Instagrame nezverejňujú svoje fotografie. Skrátka Carlos to vníma tak, že súkromie je pre neho posvätné. 

 

- Najčítanejšie -