Presunúť na hlavný obsah

Pozor na milostné dobrodružstvá by si mali dať koncom týždňa tieto 4 znamenia: Partner odhalí vašu neveru a túžbu po inom

Partnerské vzťahy

Obzvlášť opatrní by v závere týždňa mali byť ľudia narodení v štyroch znameniach zverorkuhu. Aj keď doposiaľ sa im darilo mnohé milostné dobrodružstvá skrývať, môže nastať veľké odhalenie. A to im značne skomplikuje život.

Hoci ich túžba po niekom bude stále pretrvávať, nastane zásadná zmena

Títo ľudia majú celý život postavený tak trochu na hrane. Milujú skúšať nové veci, je pre nich výzvou všetko nepoznané a majú neutíchajúcu chuť niečo objavovať. A to rovnako vo sfére záľub ako aj v súkromnom živote. Vo vzťahoch sú relatívne nestáli, kým sa totálne nezamilujú, čo býva problematické. Mávajú problém usadiť sa a aj keď si s niekým začnú, vždy hľadajú v podvedomí nejakú únikovú cestu.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve: Môj manžel nikdy nebol môj manžel

Ide o Kozorožcov, Vodnárov, Blížencov a Býkov. Nevadí im mať dva vzťahy súbežne, pričom to vlastne považujú za úplne normálne. Nevnímajú to ako nič problematické a nezamýšľajú sa nad tým, že by ich správanie mohlo niekomu ublížiť. Veľmi dobre sa im darí neveru skrývať. Pri nich to, že žijú dva životy naozaj veľmi ťažko odhalíte.

Neprehliadnite: Mám úžasného manžela: Jednu vec však na ňom priam nenávidím, pretože zo mňa robí horšieho človeka

No práve koncom tohto týždňa by pri svojich milostných dobrodružstvách mali byť opatrní. Príde totiž odhalenie zo strany ich partnera, ktoré ich zabolí. Pochopia, že to čo robia nie je úplne v poriadku. Hoci ich túžba po niekom bude stále pretrvávať, už len to precitnutie je u nich veľkým krokom. Je však veľmi pravdepodobné, že vzťah, v ktorom boli doteraz skončí.

Majú podľa Vás ľudia narodení v týchto znameniach sklony k nevere?

spolu hlasovalo 447 ľudí

Áno
353
Nie
94

- Najčítanejšie -