Presunúť na hlavný obsah

Sexi synovia slávnych otcov: Mladý Beckham, Max Irons, či Scott Eastwood, kto zdedil prirodzený šarm v génoch?

Zahraničné celebrity

Sú mladí, sexi a šarm zdedili rozhodne po svojich slávnych otcoch. Kto tvorí novú sexi generáciu?

Muži ako Jeremy Irons, David Beckham, či Clint Eastwood  boli vždy v rebríčku obľúbenosti a príťažlivosti žien na vysokých priečkach. Dnes však ich miesto zaujali ich synovia. Áno, sú rovnako sexi, charizmatickí a o obdiv nežnejšieho pohlavia tak ako ich otcovia rozhodne nemajú núdzu.

Jeremy Irons a Max Irons

Prvý veľký úspech získal Max Irons, syn obľúbeného herca Jeremyho po uvedení filmu Hostiteľ. Následne sa mu začali hrnúť pracovné ponuky. Hoci ho otec veľmi dlho odrádzal od hereckej kariéry, on si išiel za svojím. V čase, keď sa hľadal pracoval ako čašník.

Prečítajte si tiež: Farebné svetre, ktoré privolávajú jar: Tieto je dobré mať v šatníku kvôli variabilite

Dnes je z neho úspešný herec, ktorý sa venuje aj modelingu. Značka Burberry s ním často spolupracuje a je vraj veľmi svedomitý a profesionálny. 

Clint Eastwood a Scott Eastwood

Herec Clint Eastwood nikdy nemal o pozornosť žien núdzu o čom určite svedčí aj počet jeho detí, keďže ich má sedem. Práve však jeho 37 ročný syn Scott patrí do kategórie lámača ženských sŕdc. Mnohí o ňom hovoria ako o vernej kópii otca. Scott vyzerá takmer identicky ako Clint, keď bol v jeho veku. Objavil sa vo filmoch Zástavy našich otcov, Gran Torino, Invictus, The Forger, Späť v hre a Železné srdce.

"Keď som prišiel skúsiť šťastie do Hollywoodu, nikto ma nebral vážne. Všetci mi hovorili, že som synom slávneho Clinta a preto zo mňa nikdy nebude dobrý herec. Nikto nemôže byť lepší ak on. Pár ľudí to tvrdí dodnes. No otec mi nikdy nič nedal. Všetko som si musel poctivo zarobiť. Keď som mal 15 rokov, dal mi zopár rád, ktoré som si zobral k srdcu a mám ich tam dodnes. Nakoniec to asi bolo dobre."

Vo vzťahoch to nemal príliš ružové, v auguste 2016 poskytol médiám rozhovor o autonehode, ktorá sa stala 24. septembra 2014, pri ktorej zomrela jeho vtedajšia priateľka Jewel Brangmanová. To ho v jeho emocionálnej oblasti naozaj poznačilo. Jeho milostný život možno nazvať turbulentným.

David Beckham a Brooklyn Beckham

24 ročný syn jedného z najväčších hollywoodskych lámačov sŕdc, Brooklyn Beckham sa v živote rozhodol ísť vlastnou cestou. Aj keď ako prvú prácu dostal miesto fotografa kampaní značky svojej mamy. V tom čase Victoriu od tohto kroku všetci odhovárali, nakoľko bol podľa nich Brooklyn na takúto veľkú vec neskúsený. Ona však videla vo svojom synovi potenciál, keďže fotografiu študoval na vysokej škole. Od toho však upustil,  skúsil si rolu modela, no a napokon prišiel s tvrdením, že zo všetkého najviac chce byť šéfkuchárom. 

"Rád by som mal svoju krčmu. Rád by som miešal vlastné omáčky, mal svoje hrnce, panvice, nože. Veľmi rád experimentujem, rád skúšam nové nápoje a nové recepty. V kuchyni som hotový blázon."

Uvidíme, v čom sa napokon mladý muž nájde. Jedno je však isté. V krokoch známeho otca asi nepôjde. 

Prečítajte si: Tieto princezné sa stávajú vzorom pre ďalšie generácie: Nosia konfekciu a nakupujú v bežných obchodoch