Presunúť na hlavný obsah

Potreba neustálej kontroly a dominacie: Ak ste vo vzťahu s týmito mužmi, musíte sa naučiť jednu vec, inak budete trpieť

Partnerské vzťahy

Majú neustálu potrebu mať iných pod kontrolou. Obzvlášť svoju partnerku. Vo vzťahu sa prejavuje ich túžba ovládať všetkých a aj prvky dominancie. Pokiaľ ich máte po svojom boku, mali by ste sa naučiť jednu vec.

Ich odvrátenou stránkou je obrovská pýcha a pocit nadradenosti

Vo svojom živote potrebujú veľkú dávku slobody, nezávislosti. Chcú žiť podľa svojich vlastných predstáv. Sú mimoriadne ctižiadostiví, milujú žiariť a byť obdivovaní. Ich ambície však veľmi často prekonávajú schopnosti, ktoré majú, hoci oni si to nikdy nepriznajú. Nemajú akúsi sebareflexiu. To nepoznajú.

Neprehliadnite: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Trpia syndrómom neomylnosti. Vždy musia byť skrátka v pozícii vodcov, pretože práve to napĺňa ich túžbu po obdive. Reč je o mužoch narodených v znamení Leva. K ženám sa správajú v začiatkoch vzťahu veľmi pozorne a zdvorilo, no neskôr sa vo veľkom prejavuje ich potreba neustálej kontroly a dominancie. 

Majú majetnícke sklony a hoci svojej polovičke doprajú v materiálnej sfére naozaj všetko, na čo si len spomenie, v emocionálnej rovine je to často na bode mrazu. Nevedia prejavovať city inak ako tým, že niečo kúpia. Ich odvrátenou stránkou je tiež obrovská pýcha a pocit nadradenosti. A to sa nanešťastie prejavuje aj vo vzťahu. 

Čítajte: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Pokiaľ pri nich nechcete trpieť, musíte sa naučiť otvorene hovoriť o svojich potrebách. Ak s niečím nesúhlasíte, vyjadrite to. Nenechajte sa zahnať do kúta, lebo to muži narodení v znamení Leva, partnerkám radi robia. Život po ich boku vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti. Na to sa  skrátka musíte pripraviť.

- Najčítanejšie -