Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Inšpiratívna Sonja Kopčanová: Chcem, aby ženy v dnešnej dobe nezabúdali na svoju ženskosť, emócie, intuíciu

Móda

Chce byť inšpiráciou pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. Napriek tomu, že má len 22 rokov, priority má jasne definované. Krásna Sonja Kopčanová miluje pohyb, cvičí Jin jogu, nedá dopustiť na cestovanie a v živote sa snaží aj iným ukazovať, aká dôležitá je sebaláska. Čo jej nikdy nechýba v kabelke?

Čo ťa v živote najviac napĺňa?

Je pre mňa veľmi podstatné byť naplnená svojím každodenným bytím.  Čím som staršia, tým mi na tom viac záleží. Na maličkostiach. Ľudia a činnosti, ktorými sa každodenne obklopujeme tvoria naše šťastie. Čas strávený s mojou rodinou, priateľmi a sama so sebou. Tak, ako je dôležité, kým sa obklopujeme, tak je dôležité, aký spoločníkom sme sami pre seba.

Si (s)pokojná, keď si sama? Ja už áno, ale nie vždy tomu tak bolo. Pomaly, ale isto dosahujem istú rovnováhu, medzi tým kým som, čo chcem, čo musím, čo viem, do čoho sa nenútim a do čoho sa naopak musím, lebo ma to vedie k tomu, čo chcem.  

Komplikovaná veta a vysvetlím...Určite ste si na mojom profile všimli, že sa venujem a chcem v budúcnosti intenzívne venovať ženám a ich zdraviu, najmä mentálnemu, ale aj akémukoľvek inému.

A to všetko začína pri otázkach sebalásky a sebahodnoty. Vedieť si nastaviť jasné hranice a ciele. Či už rodinnom, partnerskom, priateľskom alebo kariérnom svete. 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Vedieť, kam smerujem a aj keď možno občas trošku schádzam z cesty, vedieť ako a prečo sa vrátiť naspäť. Neporovnávať sa. Viem, že je to v dnešnej dobe veľmi ťažké, no práve o to podstatnejšie na to nezabúdať. 

Prečítajte si: Patria medzi najkrajšie páry a už aj rodinky nášho šoubiznisu: Príchod dcérky naplnil Lauru a Bekima šťastím

Chcem ženám pripomínať, aby v dnešnej rýchlej a náročnej dobe nezabúdali na svoju ženskosť, emócie, intuíciu, jednoducho všetko to, čo nás robí výnimočnými bytosťami. Týmto ja, čoraz viac, napĺňam seba a svoje každodenné bytie.

VIDEO: Sonja Kompčanová prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

- Najčítanejšie -