Presunúť na hlavný obsah

Nielen mnohé výrazné črty, ale aj silu osobnosti: Čo všetko zdedila princezná Charlotte po babičke Diane?

Zahraničné celebrity

Princezná Diana bola doslova ikonou svojej doby. Dodnes na ňu ľudia spomínajú s láskou rovnako ako jej najbližší. A práve oni vidia podobnosť malej Charlotte s babičkou v mnohých ohľadoch.

Okrem výzoru má podobné vzorce správania ako mala Diana

O tom, že malá princezná Charlotte má veľa toho spoločného so svojou babičkou sa hovorí čoraz častejšie. Všímajú si to odborníci na kráľovskú etiketu, ale aj bežní ľudia a novinári. Dokonca aj jej rodina tvrdí, že mnohé črty s Dianou nezaprie.

Prečítajte si: Vyštudovala Harvard a hovorí 6 jazykmi: Držiteľka Oscara, Natalie Portman, patrí medzi najinteligentnejšie celebrity

Podľa slov princa Williama, má rozhodne jej úsmev, čo sa týka vizuálnej stránky a veľmi sa približuje jeho mame aj osobnosťou. Charlotte je spoločenská, vtipná, zábavná. Keď vyjde medzi novinárov, vždy si očami ako keby vyberá fotoaparáty. Presne to robila aj jej babička. 

Tiež má rada niektoré veci, ktoré zbožňovala aj princezná Diana. Napríklad skladbu Sultan of Swing od Dire Straits, tá bola aj Dianinou najobľúbenejšou.

"Vždy, keď ju malá princeznička počuje na starých záznamoch, tak sa upokojí. Zároveň je ako posadnutá zásnubným prsteňom, ktorý mala najskôr Diana a teraz ho vlastní Kate. Charlotte sa správa, akoby bol jej a neustále jej ho berie. Rovnako, keď bola menšia a videla Dianine staré fotky, stále dookola opakovala ja, ja, ja a prstom ukazovala na babičku," prezradil pre magazín People zdroj z kráľovského dvora. 

Množstvo ľudí si princezná Charlotte získala, keď spontánne vonku objala ženu na invalidnom vozíku. Odvtedy ju verejnosť začala prirovnávať k jej starej mame, ktorá mala obrovské srdce.

Neprehliadnite: Netere princeznej Diany majú k svojej tete blízko nielen výzorom: Sestry Spencerové majú rovnaké hodnoty ako Lady Di

Charlotte je skutočne mimoriadne empatická, dobrosrdečná a láskavá. No zároveň v sebe nezaprie ani akčnosť a odhodlanie. Presne ako jej babička

- Najčítanejšie -