Presunúť na hlavný obsah

FOTO Tieto kostýmy od Borisa Hanečku ste ešte nevideli! Svoje operné kostýmy vystaví na Bratislavskom hrade!

Móda a krása

Organizátori festivalu Opera fest na hrade nadviazali spoluprácu s najznámejším kostýmovým výtvarníkom a fashion dizajnérom Borisom Hanečkom. Jeho veľkou vášňou je aj navrhovanie operných kostýmov. Naposledy sme mali možnosť vidieť jeho kreácie v Štátnej opere Banskej Bystrici, kde vytvoril 150 kostýmov pre operu Andrea Chénier v réžii Andrey Hlinkovej. Momentálne s ňou pripravuje ďalšiu opernú výpravu, tentokrát pre operu Hubička v SND.

Ukážku z jeho tvorby pre operu si budete môcť pozrieť už 24.6. na najväčšom opernom festivale pod holým nebom Opera fest na hrade v rámci operného galakoncertu.

Spojil svoju umeleckú tvorbu s organizátormi festivalu, čím zatraktívnil pre divákov tento nezabudnuteľný večer pod hviezdami. Boris Hanečka vystaví svoje veľkolepé kostýmy a zároveň oblečie operné divy do svojich honosných rób. Príďte sa pozrieť na dokonalé prepojenie hudby a „haute couture“ na Opera fest na hrade už 24.6.2023 o 20.00!

Príďte si vychutnať operný večer, ktorý bude potechou pre vaše uši aj oči. Lístky na Opera fest na hrade zakúpite v sieti Predpredaj.sk.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -