Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Podnikateľka a influencerka Bianka Rumanová žne jeden úspech za druhým, čo jej pomáha napredovať?

Móda

Známa podnikateľka a influencerka, rodáčka z Nových Zámkov, Bianka Rumanová sa vo svete slovenského showbiznisu presadila naozaj v krátkom čase. Je veľmi cieľavedomá, ambiciózna a keď si niečo zaumieni, ide za tým. Nám prezradila, čo jej nikdy nesmie chýbať v kabelke.

Nechýba jej dávka zdravého sebavedomia, skvelý štýl a zmysel pre humor

Ženy jej štýl, spôsob života a vnímanie sveta milujú, o čom svedčí aj jej aktuálny počet followerov, ktorý sa vyšplhal na 185 tisíc. Známa a obľúbená influencerka, Bianka Rumanová žne jeden úspech za druhým. A my sa ani nedivíme.

Je veľmi ambiciózna, energická, nechýba jej veľká dávka odvahy a samozrejme aj zdravého sebavedomia. To všetko je ideálny mix ingrediencií na úspech. 

Má podnikavého ducha, začala s tvorbou vlastného oblečenia, pričom jej značka NAMUR sa stala mimoriadne obľúbenou. Avšak úspech zažíva aj v iných sférach. Okrem toho sa jej darí aj v súkromí. Po jej boku stojí Filip Jovanovič a vidieť, že dvojica je spolu naozaj šťastná. Hoci krásna Bianka je oveľa ohnivejšia ako jej polovička aj toto medzi nimi zrejme vytvára skvelú symbiózu. 

Prečítajte si: Plavková inšpirácia v podaní známych Sloveniek: Jednoduché strihy striedajú tie atypické, farby vzory

V živote ma najviac inšpiruje POCIT slobody. Pocit, že ciele sa dajú dosiahnuť, ak naozaj urobíš všetko pre to, aby si ich dosiahol.

Baví ma život si užívať a tiež pracovať. Mám rada svoju prácu. Ideálne pre mňa je ak viem prácu skĺbiť s cestovaním.

Napredovať si pomáham primárne ja, ale určite som vďaka svojmu priateľovi lepším človekom. Nechcela som pomoc a ani som vlastne nemala koho žiadať, ale takto cítim veľké zadosťučinenie voči sebe a svojej húževnatej povahe.

Čo táto inšpiratívna kráska ukrýva v kabelke? Nám to prezradila. 

VIDEO: Podnikateľka a influencerka Bianka Rumanová prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

Prečítajte si: Michaela Kocianová a ďalšie topmodelky majú toho veľa precestovaného: Tipy na letné dovolenky, kde sa oplatí zájsť