Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Teší ma, keď môžem byť každý deň lepším človekom, čo ešte o sebe prezradila Lucia Almaksus alias Lula?

Móda

Lucia Almaksus alias Lula patrí k výrazným postavám v našom showbiznise. Je krásna, ambiciózna a ak si niečo zaumieni, ide za svojím. Rodina a pevné zázemie je pre ňu všetkým a na tom si v živote veľmi zakladá. Čo ešte o sebe prezradila?

Skús sa opísať 5 vetami...

Som ambiciózna a nepoznám nie, ked niečo chcem dosiahnuť. Vidím spôsoby "ako" aj tam, kde ich iní nevidia a niekedy si prídem ako nie z tejto planéty. Milujem a púšťam si do života len pár ľudí, pevne si strážim svoje súkromie a nasledujúce kroky. 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Mojim základom je disciplína, sebazaprenie, tvrdá práca a regenerácia vo formách, ktoré mi akurát vyhovujú. Viem niekomu zmenit život, ak tam vidím potenciál, ale ak ho vidieť prestanem, spálim za sebou mosty. Takáto asi som.

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa? 

Na mojom živote ma najviac baví, že funguje to, na čom pracujem. Či už je to v profesijnom živote alebo osobnom, tak ma fascinuje, aké je v podstate jednoduché fungovať a uspieť, keď ma človek jasný plán. Teší ma, keď môžem byť každý deň lepším človekom, keď sa každý deň môžem niečo naučiť, keď ma je treba a keď mám koho milovať a niekto miluje mňa.

Prečítajte si: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

Veľmi si potrpím na pevnej pôde pod nohami, takže domáce a finančné zázemie, pevný, netoxický vzťah s manželom a blízkymi a malé, ale veľavravné kroky vpred sú moje palivo v živote. Na tom denne pracujem a to ma aj najviac napĺňa. Cesta je cieľ.

VIDEO: Lucia Almaksus alias Lula prezradila, čo jej nikdy nechýba v kabelke

- Najčítanejšie -