Presunúť na hlavný obsah

Ranný drink, ktorý eliminuje chuť do jedla a pomáha rýchlejšie spaľovať: Pite ho 4 týždne a docielite bikini body

Chudnutie a diéty

Mnohé ranné drinky, či koteily sľubujú zázraky na počkanie. No vďaka tomuto naozaj uvidíte výsledky na svojom tele. Stačí si ho dopriať vždy ráno, ideálne hneď po prebudení. Pozrite sa, čo všetko v ňom, vám pomáha efektívne spaľovať.

Zatočte so zadržiavaním vody v tele a pomôžte telu efektívnejšie spaľovať

Pokiaľ aj vy bojujete so zadržiavaním vody, nedarí sa vám zhadzovať a neustále sa cítite nafúknutí, možno máme riešenie. V prípadoch mierneho zadržiavania vody, ktoré nie je spôsobené zdravotným stavom, vedia pomôcť niektoré potraviny a nápoje.

Neprehliadnite: Dokonalé ženské boky už v priebehu dvoch týždňov. Vytvarujte si zadok a zároveň uberte centimetre zo stehien

My sme objavili drink, ktorý nielenže dostáva prebytočnú vodu z tela, ale zároveň aj eliminuje chuť do jedla a pomáha telu efektívnejšie spaľovať prijaté kalórie.

Čo budete potrebovať: 

  • 1,5 l čistej vody
  • 1 koreň zázvoru nakrájaný na plátky
  • šťava z 1 citróna
  • extrakt z púpavy
  • chilli/polovica papričky
  • hrsť čučoriedok

Všetko spolu vymixujte a pite počas dňa. Ideálne však väčšinu hneď ráno po prebudení, to čo vám zostane si dajte vždy 15 minút pred jedlom. 

Extrakt z púpavy, tiež známy ako Taraxacum officinale alebo zub leva je obľúbeným bylinným doplnkom, ktorý sa často používa pre svoje odvodňujúce účinky. Je skvelý kvôli vysokému obsahu draslíka v púpave. Dokázalo sa, že konzumácia potravín bohatých na draslík signalizuje vašim obličkám, aby vylúčili viac sodíka a vody. To je výborné, pretože väčšina moderných diét má veľmi vysoký obsah sodíka a nízky obsah draslíka, čo často spôsobuje zadržiavanie tekutín. 

Čučoriedky sú skvelým antioxidantom. Obsahujú množstvo minerálov, vlákniny, ďalej bielkoviny, vápnik, meď, mangán, chróm, železo, zinok, draslík. Práve vďaka antioxidantom, dokáže naše telo zmeniť spôsob spracovania a ukladania cukru a tukov. 

Zázvor je pri rannom drinku ideálny, nakoľko pomáha spaľovať uložený tuk v tele.

Chilli netreba veľmi opisovať. Účinky kapsaicínu, ktorý obsahujú sú nepopierateľné. V značnej miere znižuje pocit hladu, zlepšuje trávenie a zároveň aj zvyšuje spaľovanie kalórií.

Neprehliadnite: Dokonalé ženské boky už v priebehu dvoch týždňov. Vytvarujte si zadok a zároveň uberte centimetre zo stehien

Tento drink skutočne pomáha eliminovať chuť do jedla, pomáha telu rýchlejšie spaľovať a zároveň vám aj dodá množstvo vitamínov a minerálov. V kombinácii so zdravým životným štýlom, na sebe pozitívny efekt uvidíte naozaj rýchlo.

Toto vám ešte pomôže eliminovať zadržiavanie vody v tele a podporí prirodzené chudnutie:

  • Fyzická aktivita: Pomôže zbaviť sa prebytočnej tekutiny zvýšením prietoku krvi do tkanív a tým, že sa potíte. 
  • Zvýšte príjem horčíka: Horčík pomáha regulovať rovnováhu tekutín. 
  • Jedzte potraviny bohaté na draslík: Konzumácia potravín bohatých na draslík môže zvýšiť produkciu moču a znížiť hladinu sodíka, tým aj znížiť zadržiavanie tekutín.
  • Jedzte menej soli: Strava s vysokým obsahom soli podporuje zadržiavanie prebytočnej vody v tele.

- Najčítanejšie -