Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Potrebujem niečo, čo pretrvá generácie a bude sa odovzdávať, čo prezradila šperkárka Anna Kristyna Sion?

Móda

Umelecká šperkárka Anna Kristyna Sion nemá ani 30 rokov, no už dnes patrí medzi svetovú šperkársku špičku. Je skutočne energická, cieľavedomá, pracovitá, no nechýba jej aj dávka pokory. No a aj keď je už mamou, dokazuje, že biznis a materstvo sa dajú skĺbiť dokopy.

Je dôkazom, že biznis a materstvo idú dokopy

Je jasným dôkazom toho, že pokiaľ vám nechýba odvaha, máte zdravé sebavedomie, ste pracovití a ochotní občas vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, všetky sny sa môžu premeniť na realitu. Mladá šperkárka, čoskoro dvojnásobná mama si ich plní vo veľkom. 

"Pôvodne som ako malá chcela robiť módu, tú som aj na strednej škole vyštudovala a hneď po maturite opustila. Pochopila som, že móda sa mení, oblečenie akokoľvek nadčasové sa opotrebováva, nebude tu naveky. Ja potrebujem niečo, čo pretrvá generácie a bude sa odovzdávať z matky na dcéru a potom na vnučku ... Niečo, čo má ďaleko väčšiu osobnú hodnotu. Navyše v čase, keď je potreba, sa dá zlatý šperk vždy predať a tak má aj praktickú funkciu uchovania zase inej hodnoty..."

Prečítajte si: Plavková inšpirácia v podaní známych Sloveniek: Jednoduché strihy striedajú tie atypické, farby vzory

Skús sa opísať 5 vetami...

Som milovníčka poriadku, systému a práce. Zároveň pekne naladová a emotívna, proste je potrebné tú systematickosť a sebadisciplínu vybalansovať… Netrpezlivá osoba, ktorá potrebuje všetko hneď a väčšinou skôr koná, než premyslí.

Mám rada spoločnosť, ale potrebujem aj dosť samoty, predsa len je vo mne kus umelca. A stále tomu ešte nemôžem uveriť, ale už aj navždy milujúca matka skoro dvoch detí.

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Najviac ma baví posúvanie vlastných hraníc a možností. Či už v osobnom živote alebo v práci. Asi to mám v povahe, ale potrebujem sa neustále niekam posúvať a rásť.

Napĺňa ma práve to ohliadnutie za tým, kam som to v živote dotiahla, nech už vo vlastnom podnikaní a rozvoji, alebo v tom, že mám nečakane deti a že sa o ne vlastne dokážem postarať. Čo by som si ešte pred pár rokmi nevedela predstaviť a v živote by mi to nenapadlo.

 

Prečítajte si: Michaela Kocianová a ďalšie topmodelky majú toho veľa precestovaného: Tipy na letné dovolenky, kde sa oplatí zájsť 

- Najčítanejšie -