Presunúť na hlavný obsah

Zvýšená aktivita v intimite a zbavenie sa negatívnej energie: Trom znameniam sa výrazne zlepší život v nasledujúcich 2 týždňoch

Zábava

Nasledujúce dva týždne budú skutočne úspešné pre tri znamenia. Veľa intímností, erotiky, zmyselnosti, ale aj upustenie od krívd z minulosti. Pozrite sa, či aj vy patríte medzi týchto šťastlivcov.

Život naberie oveľa krajšie a farebnejšie kontúry

Obdobie, ktoré prichádza v maximálnej možnej miere poteší tri znamenia zverokruhu. Nastane u nich pozitívna zmena nielen v súkromí, ale bude sa to dotýkať aj profesnej stránky. Čo sa týka intímneho života, tam budete vo výraznej miere napredovať.

Mohlo by vás zaujímať: Chcela som dieťa so ženatým mužom: Nakoniec manželku opustil a ja som mala dieťa aj jeho, ale nie tak celkom

Prežijete čas plný otvorenosti, prejavov náklonnosti aj množstvo erotiky a zmyselnosti. Dávno ste si s partnerom neboli takí blízki ako to bude teraz. Pomôže vám k tomu aj odpútanie od minulosti, odpustenie, ktoré v sebe nájdete. Tým, že zabudnete na to, čo vám ublížilo, vyrovnáte sa s tým, urobíte pre seba viac ako ste zrejme predpokladali.

A prirodzene to budete cítiť aj v prepojení so svojou polovičkou. Navyše zvýšená aktivita v sexuálnej oblasti sa môže pretaviť aj do podoby prírastku do rodiny. Toto všetko sa bude týkať ľudí narodených v znamení Škorpióna, Ryby a Barana. Kľúčové pritom budú nasledujúce dva týždne.

Neprehliadnite: Opustila som manžela pre ilúziu, ktorú som si vytvorila: Nakoniec som sa takto presvedčila, aká som bola naivná

Ich život naberie oveľa krajšie a farebnejšie kontúry. Prestanú o sebe pochybovať, získajú dávku prirodzeného sebavedomia, ktorá im chýbala a pozitívne sa to odzrkadlí v ich ďalšom smerovaní. Áno aj v tom pracovnom. Tým, že si budete konečne veriť, ocení to aj vaše okolie a začnete napredovať. Dočkáte sa vytúženého uznania, čo ste naozaj dlho potrebovali. 

- Najčítanejšie -