Presunúť na hlavný obsah

Stretnutie spriaznených duší či zásadná zmena v kariére: Zvraty, ktoré prinesie leto potešia, no pozor na jednu vec

Zábava

Toto všetko čaká dve znamenia zverokruhu počas letného obdobia. Základom však je, aby dokázali vykročiť zo svojej komfortnej zóny.

Rozhodnú sa zariskovať a bude to stáť za to

Leto plné dobrodružstiev, nespútanosti a nových výziev. Presne také ho prežijú dve znamenia zverokruhu. Hoci ide o konzervatívnejšie a miernejšie typy, teraz sa nechajú unášať na vlne nového a nepoznaného. Týkať sa to bude Blížencov a Váh. Práve oni si prejdú veľkými zmenami a to aj tými vnútornými. Pochopia, že ak chcú napredovať, musia sa začať o seba viac starať a venovať sa svojmu telu intenzívnejšie. 

Čítajte: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Začnú dbať na emocionálnu pohodu, rovnováhu a pocítia veľký posun následne aj vo vzťahovej oblasti. Ich sebaláska konečne porastie a bude to naozaj cítiť. Práve začiatkom roka sa po ich boku objaví človek, ktorý je pre nich ten pravý. Napriek tomu, že spriaznenú dušu práve nehľadali, teraz to prichádza. Hoci nečakane, no o to intenzívnejšie bude toto stretnutie.

Rýchlo sa tento ich nový vzťah posunie aj do inej roviny. Prírastok do rodiny bude zavŕšením ich veľkého spojenia a príde to mimoriadne rýchlo. Najskôr sa budú cítiť zmätene, no keď vystúpia zo svojej komfortnej zóny pochopia, že nič lepšie sa im stať nemohlo. 

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

V práci takisto urobia zásadný a veľký krok. Rozhodnú sa opustiť dobre platené, teplé miestečko sa začať vlastný biznis. Áno, bude to riskantné, no je to niečo, čo veľmi potrebovali. Získajú nezávislosť a veľkú dávky slobody, čo sú pre nich nevyhnutné aspekty spokojného života. Čiže leto pre nich bude plné zmien a aj nečakaných zvratov.

- Najčítanejšie -