Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Rada si zadávam nové ciele a zlepšujem sa, influencerka Dominika Bánszka o tom, na čom si v živote zakladá

Móda

Mladá a krásna influencerka Dominika Bánszka žije svoj sen. Čokoľvek si zaumieni, to aj dosiahne. Je veľmi cieľavedomá, húževnatá a potrebuje stále niekam napredovať. Čo ju v živote najviac napĺňa?

Táto mladá baba má takmer 100 000 followerov a neustále sa posúva vpred. V živote je pre ňu veľmi dôležité napredovať a dosahovať vlastné ciele. Nám prezradila nielen niečo o sebe, ale aj to, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke. 

Skús sa opísať 5 vetami...

Som človek ktorý má jemnú povahu a dokáže tešiť z maličkostí. Milujem sledovať východy a západy slnka. Som cieľavedomá a rada si zadávam nové ciele a zlepšujem sa.

Čítajte tiež: Ako hrdličky! Najromantickejší pár súčasnosti Dara Rolins a Pavel Nedvěd dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku

Rada skúšam nové veci a som za každú srandu. Snažím sa na sebe pracovať, či už po fyzickej, ale aj psychickej stránke. 

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa? 

Milujem tvoriť. Rada fotím, točím content, či už sebe alebo kamarátkam. Vždy ma to ťahalo k umeniu preto som bola aj na umeleckej škole, kde som študovala fotografiu. A odmalička som veľa kreslila a maľovala.

K môjim záľubám patrí aj cvičenie. Vždy sa po cvičení cítim skvelo. Ako som spomínala, rada skúšam nové veci, takže som začala chodiť aj na box, bedminton, plávanie… Rada cestujem a objavujem nové miesta a miestnu kuchyňu, pretože milujem aj skúšať nové jedlá. 

 

 

Ktoré veci nosíš v kabelke  ?

Samozrejme záleží v akej veľkej, ale prezradím, čo tam mám väčšinou. V kabelke mám klasicky vždy kľúče, antibakteriálny gél a bez sluchátok nevychádzam z domu. Samozrejme nesmú chýbať žuvačky, prípadne nejaký proteínový snack, ak by ma vonku prepadol hlad. No a vždy nosím nejaký balzam na pery. 

Neprehliadnite: Dokonalé gény zdedil po rodičoch: Najstarší syn Márie Čírovej je veľký umelecký talent, na sľubnú kariéru má našliapnuté už teraz

 

- Najčítanejšie -