Presunúť na hlavný obsah

Minútové šprinty ako cesta k sexi krivkám: Toto si musíte pred letom určite osvojiť

Chudnutie a diéty

Ak práve nepatríte medzi milovníčky fitka, no napriek tomu túžite po sexi krivkách, minútové šprinty sú pre vás ako stvorené. Tak teda STOP výhovorkám a poďte si zamakať!

Atraktívna, časovo dostupná metóda na posilnenie zdravia, kondície a formovanie kriviek

Minútové šprinty sú vrámci formovania postavy hotovým game changerom. Stačia vám tri týždne a budete vyzerať absolútne dokonale. Navyše tie ženy, ktoré nemusia fitko si toto naozaj zamilujú. V podstate ide o intervalový tréning, ktorý využíva cvičenie vyššej intenzity na zníženie celkovej časovej náročnosti, no s maximálnym efektom na figúre.

Prečítajte si: Zlaté mlieko na chladné rána: Nielenže vás prebudí, ale aj ochráni pred zápalmi

Ide o opakované minútové série "all-out" cvičenia oddelené krátkymi 2-minútovými pauzami na zotavenie. Je to atraktívna, časovo dostupná metóda na posilnenie zdravia a kondície. Metabolický stimul, ktorý je základom zdravotných a výkonnostných výhod minútových šprintov je totiž maximálny.

Začínate minútou šprintu, potom si urobíte 2 minúty pauzu rýchlou chôdzou a opäť pokračujete. Bežíte najskôr 30 minút, no v cieľovej rovine by ste sa mali dostať na 45. Takýmto spôsobom zvýšite napätie v svaloch a zvyšujete aj mieru spaľovania kalórií.

Neprehliadnite: Tieto živiny sú podľa nového výskumu skutočne dôležité pre udržanie zdravého črevného mikrobiómu: O ktoré ide?

Telo začne čerpať z uložených zásob a dokážete sa zbaviť aj podkožného tuku. Samozrejme, tomuto by ste mali prispôsobiť aj stravovanie. Snažte sa z jedálnička vylúčiť rafinovaný cukor, polotovary, alkohol a všetky fastfoodové jedlá. Potom sa efekt na figúre dostaví ešte skôr. Tak čo, idete do toho s nami? Do leta to ešte stíhame.

Snažíte sa pred letom dostať do formy?

spolu hlasovalo 15 ľudí

Áno
12
Nie
3

- Najčítanejšie -