Presunúť na hlavný obsah

Na rozlúčke so slobodou mi dobrá priateľka odhalila tajomstvo o mojom mužovi: Totálne ma tým ponížila

Sex a vzťahy

Mira by si nikdy nepomyslela, že sa od svojej priateľky dozvie niečo, čo ju nielen urazí, ale aj poriadne prekvapí. Napokon si vypočula čo mal o nej povedať pred svadbou jej pán manžel. Hoci si to s ním vydiskutovala, pred priateľkami už navždy ostane tou, ktorá nahnala muža do manželstva.

Kto mal nakoniec pravdu? 

Naša známa, Mira, bola až doteraz presvedčená, že má vo svojom živote priateľku, na ktorú sa môže spoľahnúť. Ktorá jej hovorí pravdu a nič jej netají. Tiež bola presvedčená, že manžel ju požiadal o ruku dobrovoľne a dospeli k svadbe ako k ďalšiemu vzťahovému míľniku  spoločne. Ako sa pred nedávnom dozvedela z úst svojej priateľky, ktorá jej bola na svadbe aj za družičku, nebolo to celkom tak. Kto mal nakoniec pravdu?

Mohlo by vás zaujímať: Pred rokmi som súperila o jedného muža s najlepšou priateľkou: Vybral si mňa, avšak dnes by som s ňou rada menila

Všetky sa zasmiali, len ja som zostala zarazená 

Mira sa zúčastnila spolu so svojou priateľkou, Sárou, na rozlúčke so slobodou ich spoločnej známej. Ako to už býva zvykom, žena sa poriadne odviazali, popili a šampanské im akosi prirýchlo stúplo do hlavy, ako si spomína Mira. Ako inak došla reč na svadbu, na budúceho pána manžela a priateľky si doberali aj nevestu: „Len sme žartovali, či je presvedčená, že chce práve s týmto mužom stráviť celý život, a v tom ani neviem ako, sa celá pozornosť upriamila na mňa a slová mojej priateľky Sáry, ktoré najskôr adresovala neveste akože zo srandy. Vraj či nemusí svojho snúbenca nútiť a uháňať ho, ako som to urobila ja. Všetky sa zasmiali, len ja som stala zarazená,“ prekvapuje na úvod svojho príbehu Mira. 

Po týchto jej slovách som rýchlo vytriezvela 

Keďže Mira nechcela kaziť neveste rozlúčku so slobodou, rozhodla sa to prehliadnuť, ale len na chvíľu. Keď išli ostatné ženy s nevestou tancovať, Mira si Sáru odchytila a spýtala sa jej ako to myslela: „Vraj tak, ako to povedala. Vraj nech si z toho ťažkú hlavu nerobím, sú to len mužské reči. Vraj mal môj manžel na svojej rozlúčke so slobodou povedať, že si ma musí zobrať, že sa to očakáva, že spolu chodíme už roky. Po týchto jej slovách som vytriezvel pomerne rýchlo, ale zvyšok večera som myslela len na to, čo povedala. Či by sa takto na moju adresu manžel mohol vtedy vyjadriť a prečo,“ prezrádza Mira. 

Čítajte tiež: Zoznámila ma s ním priateľka a nakoniec mi ho prebrala: Aj toto mi pomohlo vyjsť z celej situácie ako víťaz

Povedal to vraj, aby mu dali chlapi pokoj

Keď prišla domov, zobudila manžela a na rovinu si to s ním vydiskutovala. Vraj na jeho rozlúčke so slobodou ho muži podpichovali, jemu bolo trápne, chcel ich umlčať, tak povedal zo srandy tieto slová. Nečakal, že to budú vykladať svojim polovičkám, medzi ktoré patrila aj Mirina priateľka Sára: „Neverila som vlastným ušiam. Spýtala som sa ho, či to tak pociťuje, že som ho do svadby dotlačila. Povedal jasne, že rozhodne nie, a je to to najlepšie čo sme mohli urobiť. Napokon som mu uverila, pretože mi nikdy nedal dôvod o ňom pochybovať. Ale poriadne som mu vypucovala žalúdok,“ hovorí Mira ďalej. 

Neprehliadnite: To, že som zbalila môjho muža ja, poznačilo náš vzťah: S takýmto mužom po boku sa to už nedalo vydržať

Už navždy ostanem tou, čo si potrebovala uhnať manžela

Mira vedela, že je zbytočné teraz hovoriť so Sárou a chcieť jej to objasniť. Aj tak by si myslela svoje a v podstate je to zbytočné: „Vyzeralo by to, že sa potrebujem obhájiť. Ale ja sa nemám za čo ospravedlňovať. Ďalšími slovami by som to len zhoršila a zbytočne na seba upozornila. Napokon, dôležité je, že sa ľúbime, pravda je celkom inde. Len ma mrzí, že môj manžel nechtiac zo mňa urobil ženu, ktorá potrebovala nahnať muža do chomúta, ako sa hovorí,“ dodáva na záver svojho príbehu Mira.