Presunúť na hlavný obsah

Táto žena je v sexe v posteli najväčšia konkurentka: Mužov si dokáže získať za jednu noc vďaka tomuto

Sex

Sex miluje a aj preto sa radí medzi najväčšie konkurentky v posteli. Muži jej podľahnú a pre ženy predstavuje často nebezpečenstvo, nerozlišuje totiž, či sú zadaní alebo ženatí.

Niektoré ženy si dobre uvedomujú, že sex nie je len o ich vlastnom pôžitku, ale aj o tom, ako si muža nakloniť na svoju stranu a manipulovať s ním. Tieto ženy sú tzv. „bad girls“, ale nenechajte sa zmiasť, často majú tvár anjelika a bujné vnady ženy. Hriešna kombinácia, ktorá predstavuje pre ženy hrozbu, pretože hlava nehlava, ona si ide za svojím a to aj vtedy, keď je muž zadaný alebo ženatý. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Najväčšia konkurentka v posteli

Tento typ ženy predstavuje najväčšiu konkurenciu v sexe v posteli. Je to aj vďaka tomu, že má bohaté skúsenosti s mužmi, do vzťahu sa púšťa len zriedkavo, pretože vie, že sa nechce viazať. Tak ako pri iných veciach, aj v tejto intímnej oblasti sa jej skúsenosti stali „zručnosťami“ a muži jednoducho pri nej vidia, že je „vytrénovaná“. S ľahkosťou sa púšťa do overenej klasiky, nikdy nepohrdne orálom a je otvorená najbláznivejším nápadom. 

Nedovolí mužom odísť

Do sexu na jednu noc vkladá veľa a nikdy nenechá muža počas noci odísť. Ani ona sama neodíde, vie, že pokiaľ strávia spoločnú noc do rána, vzniká tam silnejšie milenecké puto. Potrebuje, aby muž mal nutkanie a potrebu s ňou stráviť ďalšiu noc a čo viac ako kvalitný ranný orálny sex k tomu dopomôže viac. Aj preto je silná konkurentka voči ženám. Sexom si dokáže muža získať, omotať okolo prsta a niektorých, o ktorých má skutočný záujem, sa len veľmi ťažko vzdáva. Má manipulatívne sklony a vie, ako k nim pristupovať, aby jej nepovedali „nie“. Ak sa raz stane mužovou milenkou, pre muža je cesta späť nesmierne náročná a môže trvať aj mesiace či roky, aby sa od nej odpútal. Často si k nej nájde cestu aj po čase.

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

„Mala som raz milenca, ktorý bol ženatý, dodnes nechápem, prečo si hľadal bokovku. Mal ženu, ktorá bola sexy, vzhľadom taká mrška a pôsobili ako šťastný manželský pár s deťmi. On však hľadal inde a dosť dlho. Predtým ju vraj nepodvádzal, no so mnou dokázal stráviť sex aj dvakrát týždenne a stále mu nebolo dosť. Jeho žena ho prílišnou snahou o dokonalosť prestala baviť a priťahovať,“ prezradila Nina (31). 

„Mám pocit, že ženatí muži si užívajú sex oveľa viac ako single chlapi. Možno to je tým, že boli dovtedy svojej žene verní a stupňuje sa v nich túžba po inom vzrušení. Z novej ženy sú vždy hotoví a sú radi, keď ich žena namotáva, baví ich to, radi sa zahrávajú,“ otvorene priznáva Petra (29).