Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé telo bez celulitídy v priebehu 4 týždňov: Ošetrenia, ktoré robia zázraky na počkanie a vy si ich zamilujete

Chudnutie a diéty

Ak vás trápi pomarančová pokožka a neviete si s ňou poradiť, skúste staviť na ošetrenia, pri ktorých veľmi rýchlo uvidíte výsledky. Áno, bez zmeny stravy to nepôjde, ale dokážete takto krásne eliminovať naozaj problematické partie.

Pokiaľ túžite po sexi krivkách, no nič vám nepomáha zbaviť sa pomarančovaje pokožky, skúste sa okrem pohybu a stravy zamerať aj na cielené ošetrenia. Tie, čo sme objavili sú nielen efektívne, ale aj veľmi príjemné a do mesiaca môžete celulitíde povedať definitívne zbohom.

Fenomén medzi hollywoodskymi kráskami

Medzi hollywodskymi kráskami je mimoriadne obľúbené ošetrenie iCM - Highly Intensive ElectroMagnetic Treatment, teda vysoko intenzívna elektromagnetická terapia. Zbožňuje ho Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston aj Jennifer Lopez. Ide vlastne o sekvenciu ultra krátkych, len mikrosekundy trvajúcich elektromagnetických impulzov, indukujúcich v svaloch vzruchy, vedúce k opakovaným kontrakciám.

Čítajte tiež: 3 najväčšie chyby v cvičení planku: Existuje veľa variácií, no len jedno správne prevedenie

Ošetrenie teda vychádza z prirodzeného spôsobu, akým naše svaly pracujú. Tento fenomén sa odborne nazýva supramaximálna kontrakcia. V priebehu jedného sedenia sa vytvorí až 30.000 supramaximálnych kontrakcií v svaloch. Čiže ak by sme to mali premietnuť na čísla vlastne je to ako keby ste urobili 1000 brušákov počas 30 minút. Pokiaľ potrebujete formovať bruško a stehná, je to perfektná voľba. 

Efekt viditeľný už po dvoch ošetreniach

Za revolučný prístroj v boji celulitídou sa považuje Beautylizer. Doslova na počkanie vám vyčaruje nádherné krivky. Formuje, redukuje objem tuku, odstraňuje pomarančovú pokožku a navyše je celé ošetrenie mimoriadne príjmené. Ide vlastne o akúsi prístrojovú masáž. 

Funguje na základe vibračnej kompresie guličiek, pričom dochádza k mechanickému účinku na dermu, čím sa eliminujú tukové zásoby. Vlastne tieto bunky rozbijete. Naozaj rýchle a efektívne. Samotné výsledky vidíte už po dvoch sedeniach. 

Krajšie telo počas obednej pauzy

Pokiaľ potrebujete zoštíhliť, prekrviť pokožku a poradiť si s vyšším stupňom celulitídy, skúste intenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitídu a pomarančovú pokožku Body strategist remodeler.

"Jednobunkové riasy v bandáži spaľujú tuky, čistý kofeín a karnitín bojuje proti hromadeniu tukov, chaluha remodeluje chudnutie a aescin stimuluje a zlepšuje mikrocirkuláciu. Esenciálne oleje z citróna, pomaranča a mäty zabezpečia vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad pomarančovej kože. Extrakt z brečtanu zase zlepšuje mikrocirkuláciu a znižuje opuchy nôh. Mentol poskytne okamžité osvieženie ťažkých nôh a prináša pocit ľahkosti."

Mohlo by vás zaujímať: Joga verzus strečing: Nová štúdia hovorí o tom, ako získať rovnováhu a duševnú pohodu

Čiže spojenie prírodných látok, ktoré skutočne pomôže. Navyše toto ošetrenie stihnete aj počas obednej pauzy a dobré je, že takto výrazne zredukujete tuk, vytvarujete telo a celé je to extra príjemné. No a počas leta si užijete aj super chladivý efekt. 

- Najčítanejšie -