Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Aniston ako väčšina žien túži po mladistvom vzhľade: Podivná procedúra neminula ani ju

Zahraničné celebrity

Herečiek hollywoodskeho rangu, ktoré prijímajú proces starnutia s gráciou, je čoraz menej. Svetlou výnimkou je i Jennifer Aniston. Tá túžbe po večnej mladosti bezhlavo neprepadla, skôr sa v tejto oblasti drží pri zemi. To však neznamená, že ani Aniston nemá skúsenosti s podivnou omladzujúcou procedúrou.

S menom Jennifer Aniston sa spája prirodzená krása. Šarmantná herečka nie je zástankyňou invazívnych omladzujúcich procedúr, napokon proces starnutia jej nenaháňa nejaký veľký strach

Napriek tomu i ona túži po žiarivej, pevnej pokožke. Aj preto raz podľahla vskutku zvláštnej procedúre. Tú opísala pre magazín WSJ. "Pýtala som sa jej, či to myslí vážne. A ako získavajú spermie z lososa..." zaspomínala si na svoju reakciu Aniston, keď jej kozmetička navrhla masku zo spermií lososa. Tá sa vraj hrdí omladzujúcimi schopnosťami a takisto regeneračnými, protizápalovými účinkami.

Mohlo by vás zaujímať: Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?

Herečka bola voči tejto nezvyčajnej beauty procedúre spočiatku skeptická, ale potom sa jej rozhodla dať šancu. "Nepociťovala som na pleti nijaký pozitívny efekt," priznala otvorene Jennifer. 

To, čo herečke v udržiavaní mladistvej pleti funguje, je dostatočný pitný režim a peptidové injekcie. Práve nich vidí budúcnosť v boji proti známkam starnutia. Aniston na aplikáciu peptidových injekcií chodí na týždennej báze. Tie podľa doterajších predpokladov podporujú tvorbu kolagénu a elastínu, tiež znižujú produkciu pigmentácie. 

Neprehliadnite: Prehnaným cvičením som si zničila telo, hovorí Jennifer Aniston: Tvrdé tréningy už odmieta a má lepšiu kondičku, než pred 30 rokmi

"Najlepší tip na krásu, ktorý mám pre ľudí, je spať a piť vodu," poradila hviezdna herečka. Aniston verí, že dostatočný spánkový a pitný režim je v boji proti starnutiu podobne účinný, ako spomínané peptidové injekcie.