Presunúť na hlavný obsah

Obľúbené mamy a ich štýloví školáčikovia: Vanes Tatiany Židekovej pôsobila ako moderná princezná

Slovenské celebrity

Známe Slovenky, ktoré sú mamami malých detí, v pondelok odprevadili svoje ratolesti do škôl - či už materských, alebo klasických. A pri tejto príležitosti sa pohrali aj s outfitmi.

Prvý septembrový pondelok sa spája so začiatkom školského roka. V slovenskom showbiznise je viacero mamičiek, ktoré majú doma malých školáčikov. Práve tí sa do školy tešia najviac. Napríklad dcérka obľúbenej Tatiany Židekovej nastúpila v úvode týždňa do druhej triedy. Dievčatko Katky Jakeš i chlapček Márie Kachútovej Čírovej zasa mali premiéru ako škôlkári. 

Pozrite sa spolu s nami na to, ako naše známe tváre vyparádili svoje deti v prvý školský deň. V jednotlivých outfitoch sa ukrýva krásna módna inšpirácia na nadchádzajúce dni, ktoré bude sprevádzať príjemné počasie. 

Vanes

Vaneska, dcéra Tatiany Židekovej a Michala Mravca, patrí medzi najštýlovejšie dievčatá slovenského showbiznisu. A vo svoj prvý deň ako druháčka na základnej škole nebola iná, než chic

Pôvabná Tatiana vybrala svojej dcérke sivú, trblietavú sukničku áčkového strihu, ktorá pôsobila princeznovským dojmom. K nej perfektne sadol biely top s jeansovou bundou. Tá predstavuje kúsok, ktorý skvele dotvorí akýkoľvek letný styling. Celý outfit sa niesol v neutrálnych farbách, napokon i podkolienky s čelenkou boli sivé. Vaneska tak pôsobila elegantne a ležérne zároveň. 

Paťko

S veľkým štýlom sa vrátil do školských lavíc aj syn Dominiky Mirgovej. Paťko je už tretiak. Okrem krásnej kytičky pre pani učiteľku mu na perách nechýbal úsmev, ktorý je vždy tým najkrajším doplnkom. Vidno, že Dominikin syn má rád športovú eleganciu. Pod rozopnutou kockovanou košeľou mal biele tričko, k zemitým tónom na košeli ladili nohavice voľnejšieho strihu. A nechýbali ikonické čierno-biele plátené tenisky, ktoré sa hodia k akémukoľvek outfitu. 

Mohlo by vás zaujímať: Ktoré Slovenky nekopírujú šľapaje svojich celebritných mám a napriek tomu žnú úspechy?

Izabelka

Podobne ako Tatianina Vanes, aj Katkina Izabelka začala svoj prvý (a veľký) septembrový pondelok s jeansovou bundou. Nadčasový kúsok mala prehodený cez šaty s béžovým základom a kvetinovým motívom. Pastelová fialová bola jedným z odtieňov na potlači. A v onom tóne boli i bavlnené legíny a gumička do vlasov. Izabelka tak nastúpila do škôlky ako veľmi zladené a štýlové dievčatko.

Rubenko

A rovnako ako Izabelka, aj Ruben, ktorého rodičmi sú manželia Kachútovci, v pondelok nastúpil do škôlky. Najmladšie, teda tretie dieťa páru, malo na sebe nohavice s hravým motívom a bielu košeľu s výraznejšími gombíkmi. Veľmi štýlovým doplnkom bola šiltovka, ktorá niesla chlapcovo meno. Samozrejme, nechýbali trendy tenisky a kytička.

Neprehliadnite: Power couples slovenského showbiznisu: Tieto dvojice sú spolu šťastné cez 15 rokov

- Najčítanejšie -