Presunúť na hlavný obsah

Neveru si vraj nesú v DNA: Títo muži majú flirtovanie a úniky k milenkám v krvi

Zábava

Od niektorých chlapov je skrátka lepšie dať ruky preč. Ono sa to nezdá, no identifikujete ich celkom ľahko. Problém však je, že sa radia zároveň medzi najpríťažlivejších. Čiže odolať im, býva náročné. Aj keď dobre poznáte scenár, ktorý bude nasledovať.

V žiadnom vzťahu nevydržia dlho, často sa utiekajú k aférkam a milenecké pomery berú ako bežnú súčasť života

Je to presne ten typ chlapov, ktorých si okamžite všimnete. Na prvý pohľad si vás získajú svojou charizmou a šarmom, ktorým im nemožno odoprieť. Sú spoločenskí, vždy dobre naladení, nechýba im zmysel pre humor a majú schopnosť skvele reagovať v akýchkoľvek situáciách. Jednoducho ide o takých tých typických miláčikov žien, ktorí ani nič nemusia robiť a upútajú. Majú to skrátka v sebe. A veľmi dobre si to uvedomujú. 

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Avšak okrem šarmu majú aj jednu nie príliš lichotivú vlastnosť. Občas sa to totiž zdá, že neveru majú proste v krvi. V žiadnom vzťahu nevydržia dlho, často sa utiekajú k aférkam a milenecké pomery berú ako bežnú súčasť života. Tušíte o kom hovoríme? Ak ste si tipli, že pôjde o mužov narodených v znamení Leva je to správne.

Práve oni patria medzi najprelietavejších. Mnohokrát si to už ani neuvedomujú a flirtujú nejako automaticky. A vôbec ich nezastaví to, že majú stálu partnerku. Ako keby to ani nevnímali v danej chvíli. Skrátka pozornosť žien je pre nich úplne kľúčovou a sú pre ňu ochotní obetovať aj prosperujúci a fungujúci vzťah. Pokiaľ veríte, že práve vy ich zmeníte, dúfate zrejme márne. Hoci samozrejme, všetko má svoje výnimky. 

Prečítajte si: Najlepšie sexuálne polohy podľa veku: V tomto sa zhodujú odborníci

Vnímate daných mužov rovnako?

spolu hlasovalo 92 ľudí

Áno
56
Nie
36

- Najčítanejšie -